Reklama

Autobus Słupsk Poznań: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Poznań ↔ Słupsk
Przewoźnik Hoper
od 49,99* PLN
od 06h 25min

Autobus Poznań Słupsk Ceny

Autobus i autokar z Poznania do Słupska

Jeśli pragniesz poznać różne regiony Polski, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Poznań - Słupsk. Poznań to jedno z najstarszych miast Polski, na terenie którego znajdziesz wiele miejsc i zabytków, związanych z jej historią. To tutaj spoczywają najstarsi władcy Polski: Mieszko I i Bolesław Chrobry. Słupsk to z kolei miasto usytuowane w województwie pomorskim. To miasto z licznymi zabytkami i wspaniałą atmosferą. Twoja podróż przebiegnie szybko w bardzo komfortowych warunkach panujących na pokładzie autobusu. Dodatkowym jej atutem będzie niska cena biletu, która wprawi Cię już na początku w doskonały nastrój. Ruszaj w drogę!

Poznań to miasto położone w zachodniej Polsce, na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą. Jest największym miastem województwa wielkopolskiego i jego stolicą oraz ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym regionu. Ze względu na swoją długa historię, Poznań przyciąga rzesze turystów, pragnących poznać wspaniałe zabytki miasta. Gdy znajdziesz się już w Poznaniu i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, którym tutaj dotarłeś proponujemy w pierwszej kolejności udać się na spacer po najstarszych miejscach i zabytkach miasta. Skieruj się więc na Ostrów Tumski, który uważany jest za kolebkę Poznania. Jego najważniejszym zabytkiem jest bazylika archikatedralna pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła, która kryje w swoich wnętrzach wspaniałe dzieła sztuki i jest miejscem spoczynku m.in. Mieszka I i Bolesława Chrobrego. W sąsiedztwie bazyliki znajduje się kościół pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny, który wzniesiony został w wieku XV na miejscu dawnej siedziby książęcej. Na Ostrowie Tumskim wartym obejrzenia jest również Rynek Śródecki, który stanowi centralną część dzielnicy. Przy nim znajdziesz kościół św. Małgorzaty, wybudowany w XVI wieku, a nieco dalej kościół św. Jana Jerozolimskiego za Murami. Nie sposób wymienić tu wszystkich miejsc, które należy zobaczyć w Poznaniu. Kup przewodnik i przybywaj. Miasto serdecznie zaprasza!

 

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Słupskiem a Poznaniem.

Słupsk to miasto położone w Polsce północnej, nad rzeką Słupią, w województwie pomorskim. Od Morza Bałtyckiego dzieli je odległość zaledwie 18 km, stąd miasto stanowi doskonałą bazę wypadową do wycieczek na polskie wybrzeże. Warto jednak na nieco dłużej zatrzymać się w Słupsku. Skłania do tego długa i ciekawa historia miasta, sięgająca roku 1265. Wówczas miała miejsce jego pierwsza lokacja. Na przestrzeni wieków Słupsk był stolicą księstwa słupskiego, a jego losy przez długie wieki związane były z zachodniopomorskim rodem Gryfitów. Gdy przybędziesz do Słupska i opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego, warto udać się w pierwszej kolejności do Zamku Książąt Pomorskich, który wzniesiony był na początki XVI wieku. Dzisiaj stanowi on siedzibę Muzeum Pomorza Środkowego z bardzo ciekawymi eksponatami. Podczas spaceru po mieście koniecznie zajrzyj do Kościoła św. Jacka, w którym znajduje się wiele dzieł sztuki sakralnej, takich jak: ołtarz, ambona i unikatowe organy. Świątynia skrywa również płyty nagrobne członków wspomnianego już rodu Gryfitów. Nie sposób wymienić tu wszystkich zabytków, wartych obejrzenia w Słupsku. Kup przewodnik i przybywaj do tego pięknego miasta.

Autobus: Poznań → Słupsk
11 sie 13:20
Poznań
11 sie 19:45
Słupsk
z: Hoper
od 49,99* PLN
11 sie 21:30
Poznań przez Oborniki
12 sie 01:40
Słupsk przez Ustka
z: BlaBlaCar
od 50,00* PLN
11 sie 21:30
Poznań przez Oborniki
12 sie 01:40
Słupsk przez Ustka
z: BlaBlaCar
od 50,00* PLN
12 sie 13:20
Poznań
12 sie 19:45
Słupsk
z: Hoper
od 79,99* PLN
12 sie 15:40
Poznań przez Września
12 sie 21:00
Słupsk przez Darłowo
z: BlaBlaCar
od 55,00* PLN
18 sie 13:20
Poznań
18 sie 19:45
Słupsk
z: Hoper
od 65,99* PLN
Autobus: Słupsk → Poznań
14 sie 17:40
Słupsk przez Redzikowo
14 sie 22:30
Poznań
z: BlaBlaCar
od 68,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Poznań → Słupsk
Popularne połączenia z przesiadką Słupsk → Poznań
Popularne połączenia z przesiadką  Poznań → Słupsk

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×