Autobus na lotnisko jako początek podróży marzeń

Każdego dnia wchodzisz do jednego z miejskich autobusów i podążąsz do pracy. W tej monotonii zauważasz, że razem z piękną pogodą nachodzi Cię ochota na jakiś drobny, bądź większy urlop. Pragniesz uciec od zgiełku wielkomiejskich ulic choć na chwilę, a zatem wybierz się na krótki wypad w polskie Tatry np. dalekobieżnym autobusem Warszawa-Zakopane, jeżeli jednak wolisz odwiedzić nadbałtyckie nabrzeże, poodychać świeżym morskim powietrzem, poopalać się na piaszczystych polskich plażach lub też zjeść smaczną rybkę, wtedy koniecznie skorzystaj z linii autobusowej Gdańsk-Kraków.

Zapewnij sobie korzystne podróże autobusowe

Tak znajdą Państwo tanie bilety autobusowe na Polskibus.com.

Być może Państwo zauważyli, że : Polskibus.com często przydziela dla swoich przejazdów autokarowych, jak na przykład połączenie autobusowe Berlin - Poznań, bilety autobusowe za 1 zł*. Jak to działa? I jak mogą Państwo znaleźć korzystne bilety autobusowe?

Wszystko to żadna magia. Niech przeczytają Państwo poniższy artykuł i dowiedzą się, na co należy zwracać uwagę.

Wywiad z Alexandrem Günsche z Tixys

Interview mit Alexander Günsche von Tixys über den Onlineverkauf von Bustickets.

Od kilku lat firma Alexandra Günsche zapewnia kompleksowy system rezerwowania biletów online przeznaczony dla małych i średnich przewoźników autokarowych. Przykładowo klienci jak Onebus.de czy Allgäu-Express korzystają z systemu na ich stronie internetowej.

W Niemczech i we Francji około 80% biletów autobusowych sprzedawanych jest przez Internet. Na innych rynkach jak Włochy, Chorwacja, Serbia czy Polska ten odsetek jest stosunkowo niewielki, ale stale wzrastający. Został przeprowadzony wywiad z Alexandrem Günsche o jego produkcie i ogólnie o systemie rezerwowania biletów online dla przewoźników autokarowych.

TOP 10 wskazówek dot. podróżowania autokarem

Jaka jest różnica między zrelaksowanym a rozdrażnionym pasażerem dalekobieżnych autobusów? Istnieje wiele możliwości, przykładowo poza wewnętrznym nastawieniem do jazdy autokarem, pomaga również często po prostu dobre przygotowanie do przejazdu autokarowego, które pozwoli w pełni cieszyć się podróżą autobusową. Szczególnie, jeśli masz przed sobą długodystansową podróż autokarem jak np. Berlin – Warszawa. Co można w związku z tym zaobserwować? Poniżej zostało przygotowane 10 najlepszych wskazówek dotyczących podróżowania autokarem.

Znajdź korzystne przejazdy autobusowe na Sylwestra

Unternehmen Sie an Silvester eine günstige Busreise in einem komfortablen Fernbus.

Planujesz już swój pobyt sylwestrowy? Chcesz spędzić go w tym roku w jednym z europejskich miast? Dzięki autobusom dalekobieżnym masz doskonałą szansę, aby przedsięwziąć korzystną podróż autobusową na Sylwestra.W związku z tym z pewnością opłaca się dwudniowy pobyt w Twoim wybranym mieście. Aby znaleźć korzystne połączenie autobusowe na Sylwestra jak na przykład dalekobieżny autobus do Gdańska, ważne jest, aby odpowiednio wcześnie wyszukać pasujące połączenie autokarowe. Na naszym portalu porównującym połączenia autobusowe możesz znaleźć korzystne przejazdy autobusowe w obrębie Polski, jak i podróże dalekobieżnymi autobusami po całej Europie.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×