Jak wykorzystać czas podczas podróży

BILDUNTERSCHRIFT | © Photo by João Silas on Unsplash

 

Wyjeżdżasz? Podróżuj z głową!

Jeśli dojazdy zajmują ci godzinę każdego dnia, pomyśl jak efektywnie wykorzystać ten czas. W skali miesiąca to 20 dodatkowych godzin, które możesz przeznaczyć na książki, audiobooki. Podpowiadamy, jak dobrze wykorzystać czas, w myśl zasady, że podróże kształcą.

Jak się wyspać podczas podróży?

BILDUNTERSCHRIFT | © Photo by Lauren Kay on Unsplash

 

Czeka Cię długa podróż, po której od razu ruszasz zwiedzać miasto? A może podróżujesz służbowo i chcesz być wypoczęty podczas spotkania? W takich sytuacjach warto wykorzystać czas przejazdu na spokojny sen.

Jak utrzymać związek na odległość?

Paratelefon

Myślicie, że autobusy mają niewiele wspólnego z miłością? To się jeszcze okaże. Cóż, w lutym i nas ogarnął romantyczny nastrój, więc postanowiliśmy pochylić się nad niecodziennym dla nas tematem - związkami na odległość. Jednym ze sposobów utrzymywania takiej relacji są podróże, ale to nie jedyne co możecie zrobić, aby wasza relacja była trwała i ekscytująca.

8 gadżetów na zimowe wyjazdy

Paratelefon

Zima potrafi dać nam w kość. Zwłaszcza wielogodzinne zabawy na stoku narciarskim lub długie zimowe spacery wymagają specjalnego przygotowania. Dzięki tym gadżetom, zima będzie niestraszna nawet dla największych zmarzluchów.

Narty? Nie tylko w górach!

Zbliżają się ferie. Górskie ośrodki cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób chcących poszaleć na nartach. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że wyjazd do Białki Tatrzańskiej, Szczyrku czy Szczawnicy to nie jedyna opcja. Może tym razem chcąc uniknąć tłumów, ruszycie poszusować na Mazury albo na Pomorze? Podpowiadamy, gdzie pojechać na narty, jeśli nie w góry.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×