Jak poprawić sobie komfort jazdy

Ból kręgosłupa? Opadająca głowa? Mrowienie w stopach? A może w podróży autobusem najbardziej dokuczliwe są głód i nuda? Nic z tych rzeczy nie przydarzy ci się, jeśli zastosujesz się do naszych podpowiedzi.

Z przeprowadzonego na nasze zlecenie badania wynika, że przewoźnicy przykładają coraz większą wagę do wprowadzania udogodnień w autobusach. Pasy bezpieczeństwa są już standardem. Większość linii deklaruje także miejsca siedzące z większą przestrzenią na nogi, pokładowe WiFi, czy przewóz rowerów. W naszej wyszukiwarce także informujemy o poziomie komfortu każdego proponowanego połączenia. Tym razem chcemy jednak podpowiedzieć Wam jak sami możecie wpłynąć na swoje zadowolenie z podróży.

City break.

Jak wyjechać na weekend za małe pieniądze?

Kto powiedział, że aby podróżować trzeba mieć dużo czasu i jeszcze więcej pieniędzy? Uwierzcie - wystarczy wolny weekend w kalendarzu i kilkadziesiąt złotych w kieszeni aby zachwycić się przepięknymi miejscami. Na przykład u naszych zagranicznych sąsiadów.

TURYSTYKA STADIONOWA CZ.2

NAJCIEKAWSZE OBIEKTY W EUROPIE

Choć okres wakacyjny wciąż trwa, sezon piłkarski w Polsce właśnie się rozpoczął. W przedostatnim wpisie przedstawiliśmy Wam listę najbardziej interesujących aren piłkarskich zmagań w naszym kraju. Ale kto powiedział, że zwiedzanie stadionów trzeba ograniczać wyłącznie do rodzimych obiektów? Dzisiaj czas na zagranicę.

Czego się boją polscy przewoźnicy?

Badanie kondycji firm przewozowych w Polsce

W jakiej kondycji są firmy przewozowe w Polsce? 40 proc. ma problemy ze znalezieniem pracowników. Większość nie planuje wprowadzania nowych tras. 60 proc. obawia się rosnących cen paliwa. Co ciekawe, zaledwie pojedynczy respondenci wskazują dumping cenowy czy monopolizację rynku przez dużych graczy jako poważne wyzwanie dla branży – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Busradar.pl, wyszukiwarki i porównywarki ofert przejazdów autobusowych.

Turystyka stadionowa

NAJCIEKAWSZE OBIEKTY W POLSCE

Już od dawna nie musimy się wstydzić za obiekty sportowe w Polsce. Podgrzewane murawy, telebimy czy wydajne oświetlenie stały się standardem, a rozwijająca się infrastruktura sprzyja popularności turystyki stadionowej. Przedstawiamy Wam listę najciekawszych – naszym zdaniem – stadionów piłkarskich w Polsce.

 

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×