Reklama

Autobus Poznań Łódź: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Łódź ↔ Poznań
Przewoźnik Polskibus.com
od 50,88* zł
Przewoźnik Becker Reisen
od 46,25* zł
Przewoźnik Sindbad
od 185,01* zł

Autobus i autokar z Łodzi do Poznania

Po około trzygodzinnej niezwykle komfortowej podróży autobusem dalekobieżnym z Łodzi do Poznania dotrzesz do stolicy Wielkopolski. Odkryj niepowtarzalny klimat miasta, który sprawia, że każda jego część jest inna. Poznań dodatkowo dzięki swojemu położeniu nad rzeką Wartą i Cybiną posiada niesamowite walory turystyczne.

Chętni na niezapomniane doznania powinni udać się na wyprawę jednym z autokarów Poznań Łódź. W mieście tym niezależnie od pory roku będzie na Ciebie czekać interesujące wydarzenie kulturalne. Opuszczając autokar swoje pierwsze kroki skieruj na ulicę Piotrowską, gdzie będziesz mieć możliwość wczucia się w klimat miasta. Najlepszym miejscem na zakupy z pewnością jest Centrum Handlowe Manufaktura, którego historyczna architektura ma do zaoferowania również niezapomniane doznania estetyczne. Pozostałości po przemyśle włókienniczym, z którego słynęła niegdyś Łódź, można napotkać na każdym kroku. Na koniec zwiedzania i również, aby przygotować ciało przed kolejną wycieczką autobusową, należałoby udać się na spacer po jednym z największych miejskich terenów zielonych w Europie, czyli Lesie Łagiewnickim.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Poznaniem i Łodzią

Pragniesz ciekawie spędzić czas wolny? Nie zastanawiaj się ani minuty dłużej i wybierz jeden z autobusów dalekobieżnych Łódź Poznań. Miasto będące organizatorem Międzynarodowych Targów Poznańskich ma w ofercie atrakcje dla każdego. Miłośnicy architektury będą pod wrażeniem obiektów sakralnych, zwłaszcza najstarszego zabytku miasta, czyli bazyliki archikatedralnej pod wezwaniem patronów miasta, mianowicie Piotra i Pawła. Czując głód po przejażdżce autobusem udaj się na Stary Rynek bez chwili wahania, gdzie posilając się pyrami z gzikiem o godzinie dwunastej będziesz mógł ujrzeć symbole Poznania, czyli dwa koziołki na wieży renesansowego ratusza z XVI wieku.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×