Reklama

Autobus Słupsk Katowice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Katowice ↔ Słupsk
Przewoźnik PKP Intercity
od 58,80* PLN
od 10h 33min

Autobus Katowice Słupsk Ceny

Autobus i autokar z Katowic do Słupska

Jeśli pragniesz zwiedzić polskie miasta, usytuowane w różnych regionach Polski to nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Katowice - Słupsk. Dzięki tej podróży poznasz stolicę województwa śląskiego, a potem mile spędzisz czas w Słupsku, mieście usytuowanym w pobliżu wybrzeża Bałtyku. Będziesz zauroczony atmosferą tych miast i ich wspaniałym przyjęciem. Choć podróż nie będzie należała do najkrótszych to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu wprawią Cię w doskonały humor!

Katowice to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Pomimo swego górniczego rodowodu, Katowice są miastem niezwykle ciekawym i zaskakującym. Nie każdy bowiem wie, że Katowice uznane zostały za jedno z najbardziej zielonych miast Polski, m.in. dzięki Lasowi Murckowskiemu, który jest pozostałością Puszczy Śląskiej. Jeśli sądzisz, że odwiedzimy Katowic to jedynie wątpliwa przyjemność podziwiania wysokich, hutniczych kominów i szybów górniczych, to również nic bardziej mylnego. Wręcz przeciwnie. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego udaj się do centrum miasta, gdzie będziesz mógł podziwiać przykład doskonale zaadoptowanych na cele kulturalne, dawnych terenów pokopalnianych. Mowa tu oczywiście o Strefie Kultury, którą koniecznie trzeba zobaczyć. Jeśli zapragniesz jednak poznać górniczą stronę Katowic, to odwiedź pochodzące z XIX wieku osiedla górnicze „Nikiszowiec” i „Giszowiec”, którymi będziesz zauroczony. Katowice serdecznie zapraszają!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Słupskiem a Katowicami.

Słupsk to miasto w północnej Polsce, położone nad rzeką Słupią, na Pobrzeżu Koszalińskim. Jest miastem administracyjnie przynależnym do województwa pomorskiego. Od wybrzeża Morza Bałtyckiego oddalone jest o 18 km więc stanowi doskonałą bazę wypadową nad polskie morze. Słupsk to miasto o długiej historii, której początki datowane są na rok 1013. Po raz pierwszy Słupsk otrzymał prawa miejskie w roku 1265 z rąk księcia gdańskiego Świętopełka, jednak w roku 1310 zostały one ponowione przez margrabię brandenburskiego Waldemara. Gdy przybędziesz do Słupska autobusem dalekobieżnym i opuścisz jego pokład, koniecznie udaj się na spacer po mieście, gdyż jego zabytki są doskonałym dowodem na długie dzieje Słupska. Wartymi zobaczenia są m.in. kościół pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny, który pochodzi z drugiej połowy XIV wieku, kościół przyklasztorny pod wezwaniem św. Ottona, Ratusz, Cerkiew Świętych Apostołów Piotra i Pawła, wzniesiona pod koniec XIX wieku. Będziesz zauroczony atmosferą Słupska. Słupsk oczekuje na Twoje przybycie!

Autobus: Katowice → Słupsk
28 maj 05:09
Katowice, Dworzec główny
28 maj 14:23
Słupsk
z: PKP Intercity
od 79,00* PLN
28 maj 08:00
Katowice przez Dąbrowa Górnicza
28 maj 16:38
Słupsk przez Darłowo
z: BlaBlaCar
od 100,00* PLN
28 maj 08:00
Katowice przez Dąbrowa Górnicza
28 maj 16:38
Słupsk przez Darłowo
z: BlaBlaCar
od 100,00* PLN
29 maj 05:09
Katowice, Dworzec główny
29 maj 14:23
Słupsk
z: PKP Intercity
od 79,00* PLN
30 maj 04:17
Katowice przez Będzin
30 maj 14:50
Słupsk
z: PKP Intercity
od 58,80* PLN
Autobus: Słupsk → Katowice
28 maj 13:47
Słupsk
28 maj 22:55
Katowice, Dworzec główny
z: PKP Intercity
od 79,00* PLN
29 maj 13:47
Słupsk
29 maj 22:55
Katowice, Dworzec główny
z: PKP Intercity
od 79,00* PLN
30 maj 13:47
Słupsk
30 maj 22:55
Katowice, Dworzec główny
z: PKP Intercity
od 79,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Katowice → Słupsk
Popularne połączenia z przesiadką Słupsk → Katowice
Popularne połączenia z przesiadką  Katowice → Słupsk

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×