Reklama

Autobus Słupsk Berlin: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Berlin ↔ Słupsk
Przewoźnik FlixBus
od 111,72* PLN
od 07h 55min
Przewoźnik Sindbad
od 231,04* PLN
od 07h 45min
Przewoźnik Voyager
od 303,00* PLN
od 07h 45min

Autobus i autokar z Berlina do Słupska

Koniecznie wybierz się razem z nami w ciekawą i interesującą podróż, w trakcie której odwiedzisz europejskie miasta o różnych charakterach. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Berlin – Słupsk. Pierwsze z miast to oczywiście słynna stolica Niemiec i jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Europie. Kusi ono wieloma atrakcjami i pięknymi zabytkami. Słupsk z kolei to miasto położone w Polsce, usytuowane w niedalekiej odległości od wybrzeży Bałtyku. Będziesz zachwycony jego urodą i niepowtarzalną atmosferą. To nie będzie daleka podróż, więc przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu autobusowego, będą jej dodatkowymi atutami.

Berlin to jedno z najchętniej odwiedzanych miast Europy. Liczy ono 3,5 miliona mieszkańców i jest stolicą Niemiec. Historię tego pięknego miasta opowiadają jego wspaniałe zabytki, a liczne muzea, teatry i galerie przyciągają miłośników sztuki. Z pewnością i Ty znajdziesz tu coś dla siebie. Spacer po Berlinie warto rozpocząć od wycieczki jedną z najpiękniejszych arterii miasta. Mowa tu o Alei Unter den Linden, której nazwa w dosłownym tłumaczeniu brzmi „Pod Lipami” i nawiązuje do porastających ją drzew lipowych. Wzdłuż jej biegu usytuowanych jest wiele wspaniałych zabytków i miejsc wartych obejrzenia. Jednym z nich jest Plac Bebela, czyli Bebelplatz. Powstał on w I połowie XVIII wieku i uważany jest za jedno z najważniejszych miejsc w historii miasta. To tutaj będziesz miał okazję podziwiać budynek Opery tzw. Staatsoper Unter den Linden, piękny Pałac Księżniczek, czyli Prinzessinnenpalais i monumentalną Katedrę św. Jadwigi. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do Berlina. To jedynie kilka spośród wielu jego atrakcji.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Słupskiem a Berlinem.

Słupsk to ponad 90-tysieczne miasto położone w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Usytuowane jest ono na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Słupią, od której wywodzi się zresztą nazwa miasta. Głównym walorem Słupska jest jego urokliwe położenie, niedaleka odległość od licznych jezior i lasów oraz bliskość bałtyckich plaż i najsłynniejszych nadmorskich kurortów. Warto wybrać się stąd na wycieczkę do słynnego Słowińskiego Parku Narodowego i Parku Krajobrazowego Doliny Słupi. Zanim wyruszysz w okolice Słupska koniecznie udaj się na spacer ulicami samego miasta. Nie brak w nim wspaniałych zabytków. Do najciekawszych zaliczyć należy: Zamek Książąt Pomorskich, Spichlerz Richtera, Bramę Młyńską oraz monumentalny Kościół św. Jacka. Nie sposób oddać tu uroku Słupska i wymienić jego wszystkich atrakcji, więc już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku tego pięknego miasta. Słupsk serdecznie zaprasza!

Autobus: Berlin → Słupsk
Berlin
Słupsk
z: BlaBlaCar
od 75,00* PLN
Berlin
Słupsk
z: Voyager
od 303,00* PLN
Berlin przez Bernau bei Berlin
Słupsk
z: BlaBlaCar
od 70,00* PLN
Berlin, Przystanek autobusowy Bahnhof Südkreuz
Słupsk, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: FlixBus
od 120,66* PLN
Berlin
Słupsk
z: Voyager
od 336,00* PLN
Berlin
Słupsk
z: BlaBlaCar
od 110,00* PLN
Berlin, Przystanek autobusowy Bahnhof Südkreuz
Słupsk, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: FlixBus
od 111,72* PLN
Berlin przez Port lotniczy Berlin-Brandenburg (BER), Przystanek autobusowy, Berlin - BER Airport Terminal T1/T2
Słupsk, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: FlixBus
od 111,72* PLN
Berlin
Słupsk
z: Sindbad
od 231,04* PLN
Berlin
Słupsk
z: Sindbad
od 296,42* PLN
Berlin
Słupsk
z: Sindbad
od 296,42* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×