Reklama

Autobus Łódź Bydgoszcz: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bydgoszcz ↔ Łódź
Przewoźnik PKP Intercity
od 48,60* PLN
od 04h 28min
Przewoźnik Leo Express
od 49,89* PLN
od 03h 33min
Przewoźnik PKS Polonus
od 50,60* PLN
od 06h 06min

Autobus Bydgoszcz Łódź Ceny

Autobus i autokar z Bydgoszczy do Łodzi

Jeśli pragniesz interesująco spędzić swój czas, to wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, oferującym przejazdy na trasie Bydgoszcz – Łódź. Nie zwlekaj i już teraz dokonaj rezerwacji biletu. W Bydgoszczy będziesz miał okazję zobaczyć Wyspę Młyńską i Wenecję Bydgoską, które zachwycą Cię swoim niepowtarzalnym urokiem. Łódź zadziwi Cię monumentalnymi budowlami, należącymi niegdyś do największych, łódzkich fabrykantów. Podczas tej podróży nie będziesz się nudził. Przebiegnie ona szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu, będą dla Ciebie zachętą do planowania kolejnych wycieczek.

Bydgoszcz to miasto w północnej Polsce, położone nad rzeką Brdą, Kanałem Bydgoskim i Wisłą, która wyznacza wschodnią granicę miasta. Bydgoszcz jest największym miastem, a zarazem stolicą województwa kujawsko-pomorskiego, stanowiąc jednocześnie główny ośrodek gospodarczy, kulturalny i edukacyjny regionu. Miasto jest również cenionym ośrodkiem turystycznym, o czym świadczy zwiększająca się z roku na rok ilość turystów przybywających do Bydgoszczy. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego konieczne udaj się na jego zwiedzanie. Swoje pierwsze kroki skieruj na Wyspę Młyńską, która oczaruje Cię swym urokiem. Stanowi ona jeden z najpiękniejszych zakątków Bydgoszczy. To tutaj będziesz miał okazję zobaczyć piękne nadbrzeża i kaskady rzeczne, usytuowane wśród dużej ilości zieleni. Najwspanialszym elementem Wyspy Młyńskiej jest tzw. Wenecja Bydgoska, która wzniesiona została nad jedną z rzek przepływających przez miasto. O jej uroku decyduje gęsta zabudowa kamieniczek, pozostających w naturalnej symbiozie w wodą. Wśród zabudowań na szczególną uwagę zasługuje dawna pralnia i farbiarnia Wilhelma Koppa oraz dawna rafineria spirytusu Hermanna Frankego. To jedynie kilka spośród wielu propozycji, oferowanych przez Bydgoszcz. Miasto oczekuje na Twoje przybycie.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Łodzią a Bydgoszczą.

Łódź to miasto w środkowej Polsce, położone w granicach województwa łódzkiego. Jest jego największym miastem i jednocześnie stolicą. Dzieje Łodzi sięgają wieku XV. Wówczas to, za zgodą króla Władysława Jagiełły miasto otrzymało prawa miejskie wraz z przywilejem organizowania targów. Do końca wieku XVII Łódź pozostawała jednak ośrodkiem rolniczym. Rozwój rzemiosła i handlu nastąpił w wieku następnym, jednak dopiero na początku wieku XIX Łódź stała się osadą fabryczną. Do jej szczególnego charakteru przyczyniła się mieszanka wielokulturowości, którą tworzyła przybywająca tu ludność różnych religii i narodowości. Mieszkańcami Łodzi byli bowiem nie tylko Polacy, ale również Niemcy, Żydzi i Rosjanie, a świadkami ich współistnienia są zabytki, znajdujące się po dziś dzień na terenie miasta. Gdy znajdziesz się już w Łodzi i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, koniecznie udaj się na spacer po mieście. Warto rozpocząć go od Muzeum Miasta Łodzi, które mieści się w największym w Polsce pałacu fabrykanckim. Należał on kiedyś do Izraela Poznańskiego, łódzkiego przedsiębiorcy pochodzenia żydowskiego. Jego mauzoleum znajduje się na nowym cmentarzu żydowskim w Łodzi i uznawane jest za największy na świecie grobowiec żydowski. Podczas pobytu w Łodzi koniecznie musisz zobaczyć również Księży Młyn, który stanowił z kolei imperium Scheiblerów i Grohmanów. To jedynie przykłady atrakcji, które oferuje Łódź. Miasto serdecznie zaprasza!

Autobus: Bydgoszcz → Łódź
08 kwi 12:36
Bydgoszcz
08 kwi 17:04
Łódź, Dworzec kolejowy, Fabryczna
z: PKP Intercity
od 54,00* PLN
08 kwi 21:10
Bydgoszcz, Dworzec PKS
09 kwi 00:43
Łódź, Dworzec PKS Kaliska
z: Leo Express
od 49,89* PLN
08 kwi 22:20
Bydgoszcz
09 kwi 01:10
Łódź
z: BlaBlaCar
od 43,00* PLN
10 kwi 12:36
Bydgoszcz
10 kwi 17:04
Łódź, Dworzec kolejowy, Fabryczna
z: PKP Intercity
od 54,00* PLN
10 kwi 21:30
Bydgoszcz
10 kwi 23:56
Łódź
z: BlaBlaCar
od 24,70* PLN
12 kwi 12:36
Bydgoszcz
12 kwi 17:04
Łódź, Dworzec kolejowy, Fabryczna
z: PKP Intercity
od 48,60* PLN
Autobus: Łódź → Bydgoszcz
09 kwi 12:20
Łódź
09 kwi 15:10
Bydgoszcz
z: BlaBlaCar
od 47,00* PLN
11 kwi 23:35
Łódź, Dworzec PKS Kaliska
12 kwi 03:00
Bydgoszcz, Dworzec PKS
z: Leo Express
od 49,89* PLN
12 kwi 11:26
Łódź, Dworzec kolejowy, Fabryczna
12 kwi 16:17
Bydgoszcz
z: PKP Intercity
od 48,60* PLN
13 kwi 11:26
Łódź, Dworzec kolejowy, Fabryczna
13 kwi 16:17
Bydgoszcz
z: PKP Intercity
od 48,60* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×