Reklama

Autobus Lublin Łódź: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Łódź ↔ Lublin
Przewoźnik Sindbad
od 285,07* zł

Autobus i autokar z Łodzi do Lublina

Wygodną podróż między metropoliami dwóch województw umożliwi połączenie autobusowe Łódź – Lublin. To niesamowite i ciekawe miasto Polskie czeka na turystów z ogromem interesujących miejsc. Zrób sobie wolne i zarezerwuj bilet na korzystny przejazd autokarowy.

Miasto uważane za kolebkę polskiej kinematografii można odwiedzić, dzięki bezpośredniemu połączeniu autobusowemu Lublin – Łódź. Po podróży busem napełnisz żołądek na Piotrowskiej, czyli najbardziej znanej łódzkiej ulicy. Zakupy obok zrobisz w dawnej fabryce Izraela Poznańskiego, czyli CH Manufaktura. Zastanawiając się, nad pierwszymi krokami w Łodzi, w długodystansowym autobusie, to godne polecenia jest Cetralne Muzeum Włókiennictwa w Białej Fabryce, które pokaże historię przemysłową miasta. Nim zasiądziesz na swoim miejscu w kolejnym autokarze zajrzyj do Łódzkiego Ogrodu Botanicznego lub łódzkiego ZOO, gdzie uciekniesz od zgiełku ulic wśród natury.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Lublinem i Łodzią

Lubelszczyzna na wyciągnięcie ręki, dzięki komfortowemu połączeniu autokarowemu Łódź – Lublin. Zamknij za sobą drzwi długodystansowego busu i idź na lubelskie Stare Miasto. Schodząc tam pod powierzchnię ziemii natrafisz na trasę turystyczną „Lubelskie Podziemia” o długości około 300 metrów. Kolejno miejski autobus dowiezie każdego do Muzem na Majdanku, gdzie ostały się pozostałości po obozie koncentracyjnym. Przed ponownym wejściem na dworzec autobusowy udaj się na Trakt Królewski, którym obok różnych zabytków, w tym Bramy Krakowskiej czy Bramy Grodzkiej, dostaniesz się na lubelski zamek.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×