Reklama

Autobus Piotrków Trybunalski Łódź: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Łódź ↔ Piotrków Trybunalski
Przewoźnik Sindbad
od 267,92* zł

Autobus i autokar z Łodzi do Piotrkowa Trybunalskiego

Z dalekobieżnym autobusem Łódź-Piotrków Trybunalski udasz się w niesamowitą i komfortową podróż. W oka mgnieniu zmienisz otoczenie, co pozwoli urozmaicić codzienność. Skorzystaj z wyszukiwarki dalekobieżnych autobusów i odnajdź najkorzystniejszy bilet autokarowy.

Niezwykłe kulturowe miasto osiągalne, dzięki dalekobieżnemu autobusowi Piotrków Trybunalski-Łódź. Na początek po opuszczeniu autokaru odwiedź Muzeum Kinematografii oraz udaj się na Szlak Bajkowa Łódź. Włókienniczym rodowód miasta można poznać w Centralnym Muzeum Włókiennictwa umieszczone w pięknej Białej Fabryce. Najlepszym miejscem na zakupy jest Centrum Handlowe Manufaktura, które dodatkowo pozwoli nacieszyć oko interesującą architekturą. Przechadzając się łódzkimi ulicami natkniesz się np. na Fortepian Rubinsteina, Ławeczkę Tuwima czy Misia Uszatka. Zabawą dla mniejszych, ale także ostoją spokoju dla dorosłych będą odwiedziny w łódzkim ZOO. Przed powrotnym przejazdem autobusowym poznaj na ulicy Piotrkowskiej jak bawią się Łodzianie nocą.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim i Łodzią

Ciekawe miasto województwa łódzkiego odwiedzisz bezpośrednim autokarem Łódź-Piotrków Trybunalski. Wizytę w tym mieście rozpocznij od udania się z długodystansowego autobusu do Zamku Królewskiego w Piotrkowie Trybunalskim, w którego wnętrzu znajduje się muzeum. Mury miejskie doprowadzą Cię na Rynek Trybunalski, na którym przekąsisz coś smacznego. Cerkiew Wszystkich Świętych czy kościół św. Franciszka Ksawerego to równie ciekawe zabytki sakralne. Na ulicy Farnej obejrzysz herby cechów piotrkowskich. Nim przestąpisz próg następnego długodystansowego autobusu, przejdź się nad Jeziorem Bugaj.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×