Reklama

Autobus Radom Łódź: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Łódź ↔ Radom
Przewoźnik Sindbad
od 274,40* zł

Autobus i autokar z Łodzi do Radomia

Z województwa mazowieckiego do łódzkiego przemieścisz się dalekobieżnym autobusem Łódź – Radom. Ciekawe położonie w widłach Wisły i Pilicy wpłynęło na walory turystyczne mieściny. Pozwól sobie na chwilę odprężenia się i dokonaj zakupu biletu autokarowego.

Miasto o przemysłowym rodowodzie odwiedzisz dalekobieżnym autobusem Radom - Łódź. Po opuszczeniu dworca autobusowego udaj się na łódzki deptak, czyli ulicę Piotrowską, gdzie posilisz się po podróży autokarowej i gdzie zobaczysz Białą Fabrykę w Łodzi. Koniecznie warte są odwiedzin Centralne Muzeum Włókiennictwa oraz Muzeum Kinematografii, z której Łódź również słynie. W drodze na przystanek autobusowy na terenie miasta ujrzysz np. Ławeczkę Tuwima, Misia Uszatka lub Fortepian Rubinsteina. Przed powrotem długodystansowym autobusem wybierz się na zakupy do centrum handlowego Manufaktura, które dawniej było fabryką włókienniczą Izraela Poznańskiego.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Radomiem i Łodzią

Nim się obejrzysz minie Ci podróż autokarem z Łodzi do Radomia, gdzie tuż po wyjściu z dalekobieżnego autobusu można oglądać pokazy lotnicze Radom Air Show, jednak gdy ominie Cię to wydarzenie, to również nic straconego, gdyż możesz podskoczyć miejskim autobusem do Muzeum Wsi Radomskiej, które jest skansenem etnograficznym z interesującymi eskponatami. Głód można zahamować na radomskim rynku, gdzie od razu Twoim oczom ukażom się zabytkowe kamieniczki jak np. kamienice Gąski i Esterki. Nie odjeżdżaj jeszcze długodystansowym autobusem dopóki nie przejdziesz się po radomskich Starych Ogrodach.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×