Reklama

Autobus Inowrocław Bydgoszcz: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bydgoszcz ↔ Inowrocław
Przewoźnik Pol Regio
od 7,90* PLN
od 00h 37min

Autobus Bydgoszcz Inowrocław Ceny

Autobus i autokar z Bydgoszczy do Inowrocławia

Jeśli pragniesz poznać miasta, usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim, to nie zwlekaj i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Bydgoszcz – Inowrocław. Bydgoszcz oczaruje Cię swoim niezwykłym urokiem i atmosferą. To miasto, o którym mawia się, iż stanowi połączenie Wenecji i Amsterdamu. Inowrocław z kolei przyczyni się do poprawy Twojego zdrowia, dzięki swojej największej atrakcji, którą są tężnie solankowe. Twoja podróż nie będzie daleka i przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu wprawią Cię już na początku w doskonały nastrój. Ruszaj w drogę!

Bydgoszcz to jedno z największych miast Polski. Zajmuje w kraju 8. miejsce pod względem liczby ludności i 10. pod względem powierzchni. Usytuowane jest w północnej części Polski nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim oraz Wisłą od wschodniej strony. Bydgoszcz jest ważnym ośrodkiem handlu oraz węzłem komunikacyjnym, miastem, w którym kształci się około 35 tys. osób w 15. uczelniach wyższych. To również centrum kulturalne regionu z licznymi muzeami, operą, filharmonią, teatrami i galeriami sztuki. Jak widzisz, pobyt w Bydgoszczy na pewno nie narazi Cię na nudę. Gdy znajdziesz się już w Bydgoszczy i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego w pierwszej kolejności udaj się na spacer po tym niezwykle uroczym mieście. Pierwszym etapem Twojej wędrówki po Bydgoszczy powinien być Stary Rynek, gdzie na uwagę zasługują kamieniczki z XIX i XX wieku. W jednej z nich, tej pod nr 15 każdego dnia o godzinie 13.13 i 21.13 ukazuje się postać Pana Twardowskiego, który – jak głosi legenda – odwiedził miasto w 1560 roku. Przy Starym Rynku znajdziesz również najstarszy zabytek miasta, czyli kościół św. Marcina i Mikołaja, którego nie możesz ominąć. Ponieważ zabytek ten usytuowany jest na skraju Starego Miasta, skąd dzieli Cię jedynie kilka kroków od Wyspy Młyńskiej, koniecznie udaj się w to miejsce. To jedynie kilka propozycji z licznej listy atrakcji, oferowanych przez miasto. Przybywaj!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Inowrocławiem a Bydgoszczą.

Inowrocław to miasto nad rzeką Noteć, usytuowane w północno-wschodniej części Pojezierza Wielkopolskiego. Miasto położone jest w granicach województwa kujawsko-pomorskiego i obecnie uważane jest przede wszystkim za miejscowość uzdrowiskową. Znajdują się tutaj bowiem liczne sanatoria, domy uzdrowiskowe i tężnie solankowe, które leczą schorzenia górnych dróg oddechowych i są największą atrakcją miasta. Gdy przybędziesz do Inowrocławia i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego udaj się w pierwszej kolejności do Parku Solankowego, którego powierzchnia to około 55 ha. To tutaj znajdziesz m.in. wspomniane tężnie solankowe oraz jedną z atrakcji parku czyli Aleję Dębów Gwiazd. Znajdują się tutaj drzewa zasadzone przez znane postacie, które gościły w mieście. Swoje dęby zasadzili tutaj m.in. Irena Kwiatkowska, Zbigniew Wodecki i Bogusław Linda. Na terenie parku znajduje się również Pijalnia Wód Mineralnych, a w okresie letnim organizowane są tutaj koncerty plenerowe. Po relaksie w Parku Solankowym i jego zbawiennym wpływie na zdrowie, pora udać się na zwiedzanie miasta, podczas którego nie możesz ominąć kościoła św. Ducha, kościoła garnizonowego św. Barbary i innych zabytków znajdujących się na terenie miasta. Inowrocław serdecznie zaprasza!

Autobus: Bydgoszcz → Inowrocław
06 sie 06:31
Bydgoszcz, Dworzec kolejowy, Główna
06 sie 07:08
Inowrocław
z: Pol Regio
od 7,90* PLN
07 sie 06:31
Bydgoszcz, Dworzec kolejowy, Główna
07 sie 07:08
Inowrocław
z: Pol Regio
od 7,90* PLN
09 sie 10:57
Bydgoszcz, Dworzec kolejowy, Główna
09 sie 11:38
Inowrocław
z: Pol Regio
od 7,90* PLN
Autobus: Inowrocław → Bydgoszcz
06 sie 05:39
Inowrocław
06 sie 06:16
Bydgoszcz, Dworzec kolejowy, Główna
z: Pol Regio
od 7,90* PLN
10 sie 05:39
Inowrocław
10 sie 06:16
Bydgoszcz, Dworzec kolejowy, Główna
z: Pol Regio
od 7,90* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Bydgoszcz → Inowrocław
Popularne połączenia z przesiadką Inowrocław → Bydgoszcz
Popularne połączenia z przesiadką  Bydgoszcz → Inowrocław

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×