Reklama

Autobus Bydgoszcz: Rozkład jazdy PKS

Połączenia autobusowe Autobus Bydgoszcz
Ciekawe połączenia autobusowe
Autobus ToruńBydgoszcz
od 0,99 zł
od 00h 38min
z Hoper, FlixBus, Pol Regio, BlaBlaCar
Autobus GdańskBydgoszcz
od 29,00 zł
od 01h 50min
z FlixBus, Pol Regio, BlaBlaCar
Autobus Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN)Bydgoszcz
od 29,00 zł
od 01h 40min
z FlixBus, BlaBlaCar, Air-Transfer.pl
Autobus KołobrzegBydgoszcz
od 44,99 zł
od 03h 50min
z Hoper, FlixBus, BlaBlaCar, Bus Inter
Autobus LwówBydgoszcz
od 134,64 zł
od 10h 20min
z TocoBus, FlixBus
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Autobusy i autokary w Bydgoszczy

Bydgoszcz to miasto w Polsce, gdzie można spojrzeć wstecz na bardzo długą i interesującą historię. Jeżeli chcą Państwo odwiedzić miasto wcześniejszego Pomorza to tylko i wyłącznie dalekobieżnym autobusem do Bydgoszczy. Niech przeżyją Państwo bezstresową podróż autokarową nowoczesnymi liniami autobusowymi i doświadczą pięknych widoków w czasie trasy długodystansowym autobusem. Sieć dalekobieżnych autobusów jest bardzo dobrze zbudowana, co umożliwia Państwu na wielu liniach autobusowych przykładowo dalekobieżny autobus z Berlina lub na linii autobusowej z Pragi, komfortowy przejazd autobusowy do pięknej Bydgoszczy. Wszystko, co muszą Państwo zrobić, to rozsiąść się wygodnie i rozkoszować się jazdą od początku do końca.

Gdy jadą Państwo autobusem do Bydgoszczy, to na PKS Bydgoszcz można od razu przesiąść się do linii autobusowej lokalnej firmy transportowej. Niech skorzystają Państwo z sieci linii autobusowych w czasie Państwa pobytu w Bydgoszczy i obejrzą miasto i okoliczne miejscowości. Poza bardzo dobrymi połączeniami autobusowymi Bydgoszcz oferuje również ponad 60 km sieć tramwajów i jeżeli zechcą Państwo odbyć rejs po bydgoskich kanałach wodnych, wtedy należy uczynić to Bydgoskim Tramwajem Wodnym. Tramwaj wodny po rzece Brda składa się z trzech linii i bez autobusów, dzięki liniom „MS Bydgoszcz”, „Słonecznik” oraz „Słonecznik II” można w nietypowy sposób zwiedzić miasto od strony wody.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe z Bydgoszczy

Bydgoszcz ma do zaoferowania po Państwa podróżach dalekobieżnymi autobusami wiele pięknych atrakcji turystycznych, które pochodzą z różnych czasów i epok. Na Wyspie Młyńskiej znajdują się piękne odrestaurowane domy z XVIII wieku, jak np. Biały Spichlerz, który został zbudowany w 1780 roku. Młyn, od którego mała wyspa wzięła nazwę, został zbudowany w 1851 roku i można dziś go zwiedzać. W historycznym Starym Mieście w Bydgoszczy są przepiękne domy z muru pruskiego do zobaczenia, ale również znajduje się tu kościół garnizonowy, który między 1552 i 1557 został wybudowany.

Romantyczna jest Wenecja Bydgoska, czyli dzielnica miasta nad Brdą, która jest łatwo osiągalna przez linie autobusowe oraz która dzięki licznym małym kanałom i kolorowym domom przypomina włoskie miasto. Z wybudowanej w 1900 roku wieży ciśnień jest przepiękny widok na Bydgoszcz, szczególnie nocą.


Możliwe połączenia autobusowe

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×