Reklama

Autobus Rotterdam Poznań: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Poznań ↔ Rotterdam
Przewoźnik Busem Do Celu
od 585,00* PLN
od 14h 15min

Autobus i autokar z Poznania do Rotterdamu

Jeśli pragniesz udać się z wizytą do niezwykle ciekawych, europejskich miast, to nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Poznań - Rotterdam. Pierwsze z miast położone jest w Polsce i należy do jednego z najstarszych miast w kraju. Będziesz oczarowany jego wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Rotterdam z kolei to jedno z najciekawszych miast w Holandii i największy port na świecie. To będzie bardzo interesująca podróż, która przebiegnie szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu. Ruszaj w drogę.

Poznań to prawie 540-tysięczna stolica Wielkopolski. Położona jest w zachodniej części Polski, nad rzeką Wartą. Licznych turystów przyciągają wspaniałe zabytki i długa historia miasta. Poznań jest bowiem jednym z tych ośrodków, w których narodziła się polska państwowość. Jej ślady znajdziesz na Ostrowie Tumskim, najstarszej części miasta. To tutaj usytuowana jest Bazylika archikatedralna pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła, która jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów poznańskiej panoramy. Imponujące rozmiary nawy głównej, które wynoszą 72 metry długości i 36 metrów szerokości zrobią na Tobie ogromne wrażenie, a wizyta w podziemiach katedry będzie dużym przeżyciem. Poznań to również Zamek Cesarski, wspaniały Rausz, domki budnicze i wiele, wiele innych atrakcji, których nie sposób tutaj wymienić. Nie zwlekaj więc i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na zwiedzanie tego pięknego miasta. Poznań serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Rotterdamem a Poznaniem

Rotterdam to miasto w zachodniej Holandii, leżące w administracyjnych granicach prowincji o nazwie Holandia Południowa. Miasto usytuowane jest nad Nową Mozą, jedną z rzek delty, utworzonej przez Ren i Mozę. Gdy znajdziesz się już w Rotterdamie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, swoje pierwsze kroki skieruj w stronę portu. To największy port na świecie, którego obszar rozciąga się na przestrzeni 40 km. Choć w Rotterdamie nie brak zabytków, to jest on miastem na wskroś nowoczesnym. Przekonasz się o tym spacerując jego ulicami. Na szczególną uwagę zasługuje imponujący budynek mieszkalno-usługowy z ogromną halą targową, zwany Markthal. Zbudowany został z szarego kamienia i ma kształt łuku, przypominającego podkowę. W panoramę Rotterdamu na stałe wpisała się również 185-metrowa wieża Euromast, będąca najwyższą w Holandii. Rozciąga się z niej wspaniały widok na miasto, który na długo pozostanie w Twojej pamięci. Przybywaj! Rotterdam zaprasza!

Autobus: Poznań → Rotterdam
Poznań
Rotterdam
z: Busem Do Celu
od 585,00* PLN
Poznań
Rotterdam
z: Busem Do Celu
od 585,00* PLN
Poznań
Rotterdam
z: Busem Do Celu
od 585,00* PLN
Autobus: Rotterdam → Poznań
Rotterdam
Poznań
z: Busem Do Celu
od 585,00* PLN
Rotterdam
Poznań
z: Busem Do Celu
od 585,00* PLN
Rotterdam
Poznań
z: Busem Do Celu
od 585,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×