Reklama

Autobus Rotterdam Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Rotterdam
Przewoźnik Deutsche Bahn
od 367,79* PLN
od 16h 51min

Autobus Gdańsk Rotterdam Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Gdańska do Rotterdamu

Jeśli pragniesz odbyć interesującą podróż, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Gdańsk – Rotterdam. Pierwsze z miast usytuowane jest nad Morzem Bałtyckim i szczyci się niezwykle pięknymi zabytkami oraz wspaniałą atmosferą. Rotterdam to z kolei największy port w Europie, miasto nowoczesne o modernistycznej architekturze. To będzie bardzo ciekawa podróż, podczas której nie zaznasz znużenia. Pomimo, iż nie będzie należała do najkrótszych to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu wprawią Cię w doskonały humor! Ruszaj w drogę.

Gdańsk to miasto w północnej Polsce, położone nad Morzem Bałtyckim, nad Zatoką Gdańską, w miejscu, gdzie rzeka Motława uchodzi do Wisły. Gdańsk jest największym miastem województwa pomorskiego i jego stolicą, stanowiącą ważny ośrodek kulturalny i turystyczny. Miasto od wieków przyciągało gości, którzy zachwycali się jego niezwykłym bogactwem. Gdy znajdziesz się już w Gdańsku i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, warto udać się na spacer po mieście, aby odnaleźć dowody na zamożność jego niegdysiejszych mieszkańców. Z całą pewnością znajdziesz je na Głównym Mieście, gdzie koniecznie musisz zobaczyć Złotą Kamienicę. Została ona wzniesiona na początku XVII wieku na zamówienie ówczesnego burmistrza Gdańska, Johanna Speymanna. Na Głównym Mieście znajduje się również jedna z najwspanialszych kamienic mieszczańskich w Gdańsku tzw. Dom Angielski, często nazywany „Domem Anielskim” oraz Dom Uphagena. Ten ostatni do dzisiaj zachował swój pierwotny charakter. Jest to jedyna w Polsce kamienica mieszczańska, której wnętrza zostały udostępnione zwiedzającym. Nie możesz więc przepuścić okazji jego obejrzenia. Gdańsk skradnie Twoje serce. Przybywaj!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Rotterdamem a Gdańskiem.

Rotterdam to miasto w zachodniej Holandii, położone w delcie Renu i Mozy, nad Nową Mozą. Dzięki kanałowi Nieuwe Waterweg, Rotterdam posiada połączenie z Morzem Północnym. Miasto jest największym portem w Europie, a dzięki żeglowności rzek, nad którymi miasto jest usytuowane możliwym jest dotarcie aż do Bazylei, położonej w Szwajcarii oraz do Francji. Rotterdam jest miastem, które na skutek nalotów dywanowych poniosło ogromne straty podczas II wojny światowej, stąd do jego nielicznych zabytków, które przetrwały bombardowania należy Ratusz, wzniesiony na początku XX wieku oraz Witte Huis, czyli „Biały Dom”, który w momencie zakończenia budowy był najwyższym budynkiem w Europie. Dzisiejszy Rotterdam to bardzo nowoczesne miasto, o czym przekonasz się podczas spaceru po jego ulicach. Gdy opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego warto udać się w kierunku wieży widokowej zwanej Euromast, która wyposażona jest w tzw. Euroscoop, czyli platformę wyjeżdżającą w górę i jednocześnie obracającą się. Dzięki niej będziesz miał okazję zobaczyć miasto z lotu ptaka. To jedynie kilka spośród wielu obiektów wartych zobaczenia w Rotterdamie. Miasto serdecznie zaprasza!

Autobus: Gdańsk → Rotterdam
02 kwi 04:59
Gdańsk Dworzec kolejowy
02 kwi 20:46
Rotterdam
z: Deutsche Bahn
od 551,92* PLN
02 kwi 04:59
Gdańsk Dworzec kolejowy
02 kwi 20:54
Rotterdam
z: Deutsche Bahn
od 551,92* PLN
02 kwi 04:59
Gdańsk Dworzec kolejowy
02 kwi 21:02
Rotterdam
z: Deutsche Bahn
od 551,92* PLN
Autobus: Rotterdam → Gdańsk
02 kwi 05:13
Rotterdam
02 kwi 22:16
Gdańsk Dworzec kolejowy
z: Deutsche Bahn
od 367,79* PLN
02 kwi 05:16
Rotterdam
02 kwi 22:16
Gdańsk Dworzec kolejowy
z: Deutsche Bahn
od 367,79* PLN
02 kwi 05:25
Rotterdam
02 kwi 22:16
Gdańsk Dworzec kolejowy
z: Deutsche Bahn
od 367,79* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×