Reklama

Autobus Rotterdam Katowice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Katowice ↔ Rotterdam
Przewoźnik Deutsche Bahn
od 176,55* PLN
od 21h 20min
Przewoźnik Distribusion
od 190,26* PLN
od 18h 00min
Przewoźnik Sindbad
od 287,08* PLN
od 18h 00min

Autobus Katowice Rotterdam Ceny

Autobus i autokar z Katowic do Rotterdamu

Jeśli pragniesz odwiedzić europejskie miasta, to koniecznie zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujących przejazdy na trasie Katowice – Rotterdam. Pierwsze z miast jest stolicą Górnego Śląska. To tutaj będziesz miał okazję zobaczyć przykłady doskonałego zagospodarowania terenów dawnych kopalni. Rotterdam z kolei zachwyci Cię największym w Europie portem morskim oraz wspaniałymi zabytkami. Choć Twoja podróż nie będzie krótka, to przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu. Ruszaj w drogę.

Katowice są stosunkowo młodym miastem. Nadanie im praw miejskich nastąpiło w roku 1865, a głównym czynnikiem ich powstania był rozwój przemysłu, opartego na górnictwie i hutnictwie. „Złoty” okres rozwoju Katowice przeżywały w okresie międzywojennym. Powstało wówczas wiele obiektów użyteczności publicznej, luksusowych willi oraz monumentalnych budowli sakralnych. Dzisiaj miasto liczy około 300 tysięcy mieszkańców, jest stolicą województwa śląskiego oraz ważnym ośrodkiem kulturalnym i edukacyjnym regionu. Pomimo swego przemysłowego charakteru w Katowicach jest wiele miejsc wartych obejrzenia. Część z nich usytuowana jest na terenie dawnych kopalni, jak chociażby Strefa Kultury, która jest doskonałym przykładem zagospodarowania obszarów postindustrialnych. Powstała ona na terenie byłej Kopalni Węgla Kamiennego KWK „Katowice”, a w jej skład wchodzą: słynny katowicki Spodek, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Muzeum Śląskie. Będąc w Katowicach nie możesz pominąć ich największej atrakcji, którą są zabytkowe osiedla górnicze: Nikiszowiec i Giszowiec. Nie zwlekaj więc i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny zmierzający do Katowic. Miasto serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Rotterdamem a Katowicami

Rotterdam to ponad 600-tysięczne miasto położone w zachodniej Holandii. Jest jednym z czterech – obok Amsterdamu, Hagi i Ultrechtu – największym miastem tego kraju. To również największy, europejski port morski, usytuowany nad Morzem Północnym, w delcie Renu i Mozy. Zespół portowy rozciąga się wzdłuż kanału Nieuwe Waterweg i biegnie od centrum Rotterdamu, aż do Morza Północnego. Z całą pewnością widok ten zrobi na Tobie niesamowite wrażenie. Część portowa Rotterdamu zwana jest Waterstadt i oddzielona jest od części lądowej miasta - zwanej Landstadt, wieżą Euromast. Jest ona jednym z najlepiej rozpoznawalnych symboli miasta i jego najwyższym budynkiem, liczącym 185 metrów. Kształtem przypomina maszt statku, a na jej szczycie znajduje się taras widokowy, z którego rozciąga się wspaniała panorama miasta. Rotterdam to również zabytkowy Ratusz, Witte Huis, czyli „Biały Dom”, kościół św. Wawrzyńca oraz dom Schielandshuis. To jedynie kilak spośród wielu atrakcji miasta, więc nie zwlekaj i zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający do Rotterdamu.

Autobus: Katowice → Rotterdam
30 maj 05:34
Katowice
30 maj 23:02
Rotterdam, Dworzec kolejowy Zuid
z: Deutsche Bahn
od 220,79* PLN
30 maj 05:34
Katowice
30 maj 22:25
Rotterdam, Dworzec główny Centraal
z: Deutsche Bahn
od 309,29* PLN
30 maj 05:34
Katowice
30 maj 22:40
Rotterdam, Dworzec kolejowy Blaak
z: Deutsche Bahn
od 309,29* PLN
30 maj 17:15
Katowice
31 maj 11:15
Rotterdam, Willemsplein
z: Distribusion
od 190,26* PLN
30 maj 17:15
Katowice, Dworzec PKS, Ul. Piotra Skargi
31 maj 11:15
Rotterdam
z: Sindbad
od 287,08* PLN
Autobus: Rotterdam → Katowice
31 maj 15:51
Rotterdam, Dworzec kolejowy Blaak
01 cze 13:55
Katowice
z: Deutsche Bahn
od 176,55* PLN
31 maj 15:58
Rotterdam, Dworzec kolejowy Zuid
01 cze 13:55
Katowice
z: Deutsche Bahn
od 176,55* PLN
31 maj 16:35
Rotterdam, Dworzec główny Centraal
01 cze 13:55
Katowice
z: Deutsche Bahn
od 176,55* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Katowice → Rotterdam
Popularne połączenia z przesiadką  Katowice → Rotterdam

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×