Reklama

Autobus Tarnopol Rzeszów: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Rzeszów ↔ Tarnopol
Przewoźnik Ideal Travel Maria Myrna Sp J
od 88,00* PLN
od 06h 20min
Przewoźnik Winew Reisen
od 94,30* PLN
od 08h 00min
Przewoźnik Intercars Polska
od 112,51* PLN
od 06h 19min

Autobus Rzeszów Tarnopol Ceny

Autobus i autokar z Rzeszowa do Tarnopola

Jeśli pragniesz zobaczyć ciekawe europejskie miasta, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Rzeszów - Tarnopol. Pierwsze z miast usytuowane jest w Polsce, na terenie urokliwego województwa podkarpackiego, które zachwyci Cię wspaniałymi krajobrazami i różnorodnymi atrakcjami. Tarnopol to z kolei miasto na Ukrainie. Jego długa i ciekawa historia pozostawiła tu wiele wspaniałych zabytków, a panująca tu niezwykła atmosfera na długo pozostanie w Twojej pamięci. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj!

Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego, obejmującego obszar południowo-wschodniej Polski. Miasto liczy 190 tysięcy mieszkańców i jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym regionu. Historia Rzeszowa jako miasta sięga połowy wieku XIV, kiedy to z rąk króla Kazimierza Wielkiego otrzymało ono przywilej lokacyjny wraz z prawami miejskimi. Aby bliżej poznać dzieje miasta warto udać się do Muzeum Historii Miasta, którego siedziba mieści się w budynku dawnego konwentu Pijarów. Jedną z głównych atrakcji tej placówki muzealnej jest Podziemna Trasa Turystyczna, przebiegająca piwnicami i korytarzami, biegnącymi pod rzeszowskim Rynkiem. Do innych atrakcji Rzeszowa zaliczyć należy również: Kościół św. Wojciecha i św. Stanisława, Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Rzeszowski Zamek. Trudno oddać słowami urok miasta, więc kup przewodnik i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w jego kierunku. Rzeszów serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Tarnopolem a Rzeszowem

Tarnopol to miasto usytuowane w zachodniej części Ukrainy, nad rzeką Seret. Swoje powstanie zawdzięcza ono hetmanowi wielkiemu koronnemu, Janowi Tarnowskiemu, który wyjednał u króla Zygmunta I Starego pozwolenie na założenie miasta. Miało ono chronić Podole, należące wówczas do województwa ruskiego Korony Królestwa Polskiego przed najazdami Tatarów i Turków. I tak w roku 1548 Tarnopol otrzymał prawa miejskie, a następni królowie nie szczędzili mu kolejnych przywilejów. Tak długie dzieje Tarnopola pozostawiły na jego terenie wiele ciekawych zabytków. Dlatego zaraz po przybyciu do miasta i opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na jego zwiedzanie. Na szczególną uwagę zasługuje Kościół Dominikanów pod wezwaniem Świętych Dominika, Wincentego z Ferrary i Jacka Odrowąża, który jest obecnie kościołem obrządku bizantyjsko-ukraińskiego. Kolejnymi obiektami sakralnymi wartymi obejrzenia są: Cerkiew Podwyższenia Krzyża Świętego oraz Cerkiew Narodzenia Pańskiego, które koniecznie musisz zobaczyć. Nie zwlekaj więc i przybywaj do tego niezwykłego miasta. Tarnopol serdecznie zaprasza!

Autobus: Rzeszów → Tarnopol
20 mar 02:00
Rzeszów
20 mar 10:00
Tarnopol
z: Winew Reisen
od 94,30* PLN
22 mar 19:30
Rzeszów
23 mar 01:50
Tarnopol
z: Ideal Travel Maria Myrna Sp J
od 88,00* PLN
23 mar 02:00
Rzeszów
23 mar 10:00
Tarnopol
z: Winew Reisen
od 94,73* PLN
24 mar 19:30
Rzeszów
25 mar 01:50
Tarnopol
z: Ideal Travel Maria Myrna Sp J
od 110,00* PLN
24 mar 19:30
Rzeszów
25 mar 01:49
Tarnopol
z: Intercars Polska
od 112,51* PLN
25 mar 02:30
Rzeszów
25 mar 09:50
Tarnopol
z: TocoBus
od 132,39* PLN
25 mar 07:02
Rzeszów
25 mar 13:29
Tarnopol
z: RegioJet
od 142,51* PLN
26 mar 19:30
Rzeszów
27 mar 01:50
Tarnopol
z: Ideal Travel Maria Myrna Sp J
od 110,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×