Reklama

Autobus Rzeszów Kijów: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kijów ↔ Rzeszów
Przewoźnik Eastern European Travel
od 149,00* PLN
od 14h 10min
Przewoźnik TocoBus
od 170,00* PLN
od 12h 00min

Autobus i autokar z Kijowa do Rzeszowa.

Czy marzysz o interesującej wycieczce? Dzisiaj proponujemy Ci złożenie wizyty w dwóch wyjątkowych miastach: ukraińskim Kijowie i polskim Rzeszowie. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu, a podróż odbędziesz w komfortowych warunkach panujących na pokładzie autobusu dalekobieżnego. Przebiegnie ona szybko, a jej dodatkowym atutem będzie niska cena. biletu. Kijów zauroczy Cię pięknymi zabytkami, a Rzeszów zachwyci Ogrodami Bernardyńskimi, Rynkiem i majestatycznym zamkiem. Nie zwlekaj, pakuj plecak i ruszaj z nami!

Kijów, leżący na Ukrainie i będący stolicą tego kraju, jest jednym z najstarszych miast w Europie Wschodniej. Pełno w nim kontrastów. Przepych i bogactwo przeplatają się tu z biedą. Historia i niesamowita atmosfera, a także niskie ceny przyciągają co roku rzesze ciekawych turystów. Podczas pobytu w Kijowie warto zobaczyć Monaster św. Michała Archanioła o Złotych Kopułach, który choć zniszczony w latach trzydziestych, uległ odbudowie w roku 2000. Uwagę przyciąga również rzymskokatolicki kościół św. Mikołaja wzniesiony w stylu neogotyckim. Ciekawostką jest, iż został on zaprojektowany przez polskiego architekta Władysława Horodeckiego. Kolejnymi, fascynującymi miejscami ukraińskiej stolicy są m.in. Majdan Niepodległości, Ławra Peczerska i Muzeum Miniatur. Kup więc bilet na autobus dalekobieżny i przekonaj się osobiście o szczególnej atmosferze Kijowa. Odwiedź również inne ukraińskie miejscowości, wśród których na uwagę zasługuje pobliskie Równe. Serdecznie zapraszamy!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Rzeszowem a Kijowem.

Rzeszów to miasto położone w południowo – wschodniej części Polski. Stanowi ono stolicę województwa podkarpackiego. Jednym z niewątpliwych uroków stolicy malowniczego Podkarpacia są duże obszary terenów zielonych. Wszyscy, którzy cenią sobie bliskość przyrody będą zachwyceni znajdującymi się tutaj parkami i pobliskimi lasami., przy czym na szczególną uwagę zasługują niezwykłe Ogrody Bernardyńskie. Miłośnikom historii proponujemy skorzystać z możliwości odbycia krótkiej wędrówki tzw. Podziemną Trasą Turystyczną. Prowadzi ona dawnymi piwnicami, znajdującymi się pod staromiejskim Rynkiem, który jest sercem miasta. To właśnie tutaj poczujemy niezwykłą atmosferę Rzeszowa, a widok pięknych kamieniczek na długo pozostanie miłym wspomnieniem. Rzeszów to także rzeszowski zamek, Letni Pałac Lubomirskich, Stary Cmentarz i wiele innych obiektów. Kup więc bilet na autobus dalekobieżny i ruszaj z nami odkrywać Rzeszów! Zachęcamy również do złożenia wizyty w pobliskim Przemyślu.

Autobus: Rzeszów → Kijów
Rzeszów
Kijów
z: TocoBus
od 170,00* PLN
Rzeszów przez Jasionka
Kijów
z: Eastern European Travel
od 149,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×