Reklama

Autobus Zamość Rzeszów: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Rzeszów ↔ Zamość
Przewoźnik Supertransport
od 40,00* PLN
od 02h 30min

Autobus i autokar z Rzeszowa do Zamościa

Z całą pewnością nie pożałujesz decyzji zarezerwowania biletu autobusowego Rzeszów-Zamość. Na pokładzie autobusu dalekobieżnego, szybko i wygodnie dostaniesz się do obu tych miast, gdzie nie tylko będziesz miał okazję do podziwiania niezwykłej architektury, ale również nie będziesz musiał rezygnować z kontaktu z naturą. Wybierz bilet w najlepszej cenie i ruszaj w drogę.

Rzeszów będący stolicą województwa podkarpackiego to świetne miejsce na przynajmniej jednodniowy wypad. Historia miasta sięga już XIV wieku, kiedy to Kazimierz Wielki nadał mu przywilej lokacyjny. Zadziwić może fakt, że w Rzeszowie znajduje się jedna z największych hal widowiskowych – Hala Podpromie, w której organizowane są liczne imprezy z udziałem największych światowych gwiazd. Podczas rezerwacji biletu autobusowego, warto sprawdzić wcześniej daty licznych festiwali, odbywających się w Rzeszowie jak na przykład międzynarodowy festiwal muzyczny Carpathia Festival. Poza licznymi wydarzeniami kulturalnymi, miasto może poszczycić się przepiękną zabudową śródmieścia. Jednym z budynków, który z pewnością należy zobaczyć jest gotycki kościół farny pw. Św. Wojciecha i Stanisława. Innym ważnym zabytkiem jest rzeszowski zamek, odrestaurowany w XX wieku.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Zamościem a Rzeszowem

Zamość, ze względu na swoją unikalną zabudowę znane również jako „Padwa Północy” zachwyca mnogością renesansowych budynków. Wysiadłszy z pokładu autobusu dalekobieżnego, należy skierować swoje kroki w stronę Starego Miasta, wpisanego na listę UNESCO. Rynek Wielki, oferuje zwiedzającym niezapomniane doznania estetyczne. Warto zwrócić uwagę na Ratusz, wspaniałą barokową budowlę, będącą symbolem miasta. Ci, którzy zainteresowani są kulturą żydowską, powinni odwiedzić synagogę, jak również mykwę. Nie należy zapomnieć o Parku Miejskim, okrzykniętym jednym z najpiękniejszych parków miejskich na terenie Polski. Podróżujący wraz z dziećmi koniecznie powinni wybrać się do zoo. Dodatkowym autem Zamościa jest jego położenie w sąsiedztwie Roztocza, w którym można oddać się prawdziwej kontemplacji natury.

Autobus: Rzeszów → Zamość
Rzeszów
Zamość
z: Supertransport
od 40,00* PLN
Rzeszów
Zamość
z: BlaBlaCar
od 31,00* PLN
Rzeszów
Zamość
z: Supertransport
od 40,00* PLN
Rzeszów
Zamość
z: BlaBlaCar
od 31,00* PLN
Autobus: Zamość → Rzeszów
Zamość
Rzeszów
z: Supertransport
od 40,00* PLN
Zamość
Rzeszów przez Port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE)
z: BlaBlaCar
od 37,00* PLN
Zamość
Rzeszów
z: Supertransport
od 40,00* PLN
Zamość
Rzeszów
z: BlaBlaCar
od 31,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×