Reklama

Autobus Suwałki Poznań: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Poznań ↔ Suwałki
Przewoźnik Zak Express
od 118,99* PLN
od 12h 05min

Autobus i autokar z Poznania do Suwałk

Nie możesz pominąć możliwości obejrzenia dwóch niezwykle malowniczych regionów Polski, więc już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, którym pokonasz trasę Poznań – Suwałki. Poznań to urokliwa stolica Wielkopolski, która zachwyci Cię wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Suwałki z kolei to miasto położone na północno-wschodnim krańcu Polski, słynącym z czystego powietrza i pięknych krajobrazów. To nie będzie daleka podróż więc przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek. Ruszaj w drogę!

Poznań to piąte miasto w Polsce pod względem liczby mieszkańców. Jest ono usytuowane w zachodniej części kraju, nad rzeką Wartą i stanowi stolicę niezwykle malowniczego województwa wielkopolskiego. Poznań jest również ważnym ośrodkiem turystycznym, plasującym się w czołówce najbardziej popularnych polskich miast. Licznych turystów przyciąga wspaniałymi zabytkami oraz długą i ciekawą historią, sięgającą czasów najstarszej polskiej państwowości. Gdy znajdziesz się już w Poznaniu i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, koniecznie udaj się na spacer ulicami miasta, podążając tzw. Traktem Królewsko-Cesarskim. Jego nazwa nawiązuje do miejsc, związanych z postaciami królów i cesarzy, którzy przebywali w mieście. Byli wśród nich m.in. Bolesław I Chrobry, Kazimierz Wielki, Królowa Jadwiga, Otton III i Napoleon Bonaparte. Podążając tym szlakiem będziesz miał okazję zobaczyć najstarszą polską katedrę, a więc Bazylikę Archikatedralną św. Piotra i św. Pawła, Rynek, Ratusz, Domki budników, budynek Biblioteki Raczyńskich oraz wiele, wiele innych obiektów. Nie sposób wymienić tu wszystkich, więc nie zwlekaj i już dzisiaj ruszaj w drogę. Poznań zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Suwałkami a Poznaniem

Suwałki to miasto położone w północno-wschodniej części Polski, na terenie malowniczego województwa podlaskiego. Głównym atutem miasta jest jego usytuowanie na terenie Zielonych Płuc Polski, w niedalekiej odległości od Wigierskiego i Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki tak doskonałym warunkom naturalnym Suwałki są znaną miejscowością turystyczną, przyciągającą przede wszystkim miłośników niczym nie skażonej przyrody oraz amatorów uprawiania sportów wodnych. Warto zdecydować się również na spacer po samym mieście, gdyż dzięki swej długiej historii posiada ono wiele ciekawych obiektów zabytkowych. Na szczególną uwagę zasługują tutejsze obiekty sakralne, które dzięki swej różnorodności oddają wielokulturowy charakter miasta. Będziesz miał więc okazję obejrzeć ewangelicko-augsburski Kościół Świętej Trójcy, prawosławną Cerkiew pod wezwaniem Wszystkich Świętych oraz Konkatedrę pod wezwaniem św. Aleksandra. To jedynie kilka spośród wielu atrakcji Suwałk jednak nie sposób wymienić tu wszystkich, podobnie jak trudno słowami oddać urok i atmosferę tego miasta. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku Suwałk. Miasto zaprasza!

Autobus: Suwałki → Poznań
28 lis 12:30
Suwałki, Dworzec PKS
29 lis 00:35
Poznań, dworzec PKS
z: Zak Express
od 118,99* PLN
29 lis 12:30
Suwałki, Dworzec PKS
30 lis 00:35
Poznań, dworzec PKS
z: Zak Express
od 118,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Poznań → Suwałki
Popularne połączenia z przesiadką Suwałki → Poznań
Popularne połączenia z przesiadką  Poznań → Suwałki

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×