Reklama

Autobus Suwałki Lublin: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Lublin ↔ Suwałki
Przewoźnik Sinbus
od 57,00* PLN
od 07h 13min

Autobus Lublin Suwałki Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Lublina do Suwałk

Jeśli pragniesz poznać polskie miasta usytuowane na wschodniej ścianie kraju, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Lublin – Suwałki. Pierwsze z miast jest stolicą województwa lubelskiego. Miasto zachwyci Cię niepowtarzalną atmosferą i wspaniałymi zabytkami. Suwałki z kolei zauroczą Cię usytuowaniem na obszarze Zielonych Płuc Polski i pięknymi krajobrazami. Choć Twoja podróż nie będzie należała do krótkich, to przebiegnie szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Lublin to największe miasto położone na wschód od Wisły. Liczy ono 340 tysięcy mieszkańców i jest stolicą niezwykle urokliwego województwa lubelskiego. Licznie odwiedzających turystów zachwyca swoją historią, pięknymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Przez wieki tworzyli ją mieszkańcy wielu narodowości, kultur i wyznań, z których każda pozostawiła tu swoje ślady. Szczególnie mocno widoczne są te, związane ze społecznością żydowską. Udając się jej śladami koniecznie zwróć uwagę na Bramę Grodzką, zwaną również Żydowską. Stanowiła ona kiedyś granicę pomiędzy lubelskim światem chrześcijańskim, a światem żydowskim. Na uwagę zasługuje również monumentalny budynek Jeszywas Chachmej, w którym mieściła się największa na świecie szkoła talmudyczna. Po tej ciekawej wycieczce rozważ wizytę w jednej z licznych restauracji, serwujących tradycyjne dania kuchni żydowskiej. Trudno wymienić tu wszystkie atrakcje Lublina, więc nie zwlekaj, kup przewodnik i zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku miasta. Lublin serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Suwałkami a Lublinem

Suwałki to drugie pod względem wielkości miasto województwa podlaskiego, zajmującego tereny północno-wschodniej części Polski. Miasto położone jest nad Czarną Hańczą, na obszarze Zielonych Płuc Polski, a jego niedaleka odległość od Jeziora Wigry i pięknego Augustowa stanowią o jego atrakcyjności turystycznej. Choć historia Suwałk jako miasta sięga I połowy XVIII wieku, gdyż w tym czasie król August II Mocny dokonał potwierdzenia jego przywileju lokacyjnego, to osada będąca kolebką miasta powstała już w wieku XIII. Dlatego warto udać się na spacer ulicami miasta w poszukiwaniu jego dawnych śladów. W jego trakcie będziesz miał okazję zobaczyć piękną Konkatedrę świętego Aleksandra, ewangelicko-augsburski Kościół św. Trójcy oraz urokliwą cerkiew prawosławną Wszystkich Świętych. Te obiekty sakralne różnych wyznań świadczą o wielokulturowości Suwałk, którą przez lata współtworzyli tu mieszkańcy różnych wyznań i tradycji. Jak widzisz Suwałki to bardzo interesujące miasto, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w ich kierunku.

Autobus: Lublin → Suwałki
26 lis 08:00
Lublin przez Kraśnik
26 lis 13:40
Suwałki przez Augustów
z: BlaBlaCar
od 43,00* PLN
26 lis 08:00
Lublin przez Kraśnik
26 lis 13:40
Suwałki przez Augustów
z: BlaBlaCar
od 43,00* PLN
26 lis 08:30
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
26 lis 15:43
Suwałki
z: Sinbus
od 57,00* PLN
Autobus: Suwałki → Lublin
28 lis 18:00
Suwałki
29 lis 00:30
Lublin
z: BlaBlaCar
od 70,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Lublin → Suwałki
Popularne połączenia z przesiadką  Lublin → Suwałki

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×