Bus Olsztyn Radom: Rozkład jazdy PKS

3 kroki do taniego biletu na połączenie autobusowe.
Reklama

Autobus Radom Olsztyn: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Olsztyn ↔ Radom
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Olsztyn ↔ Radom. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Olsztyna do Radomia

Nie chcesz spędzać kolejnego weekendu w domu przed telewizorem? Jeśli tak, to koniecznie już dzisiaj sprawdź naszą wyszukiwarkę połączeń autobusowych i zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny Olsztyn-Radom w korzystnej cenie, aby lepiej poznać te dwa niezwykłe miasta. Olsztyn zachwyci Cię przede wszystkim malowniczą okolicą jezior, a Radom swoim spokojem i architekturą.

Jeśli do tej pory nie brałeś pod uwagę stolicy województwa warmińsko-mazurskiego jako obiekt wypadu turystycznego, wsiądź na pokład autobusu dalekobieżnego i daj szansę Olsztynowi. Sam przekonaj się o niezwykłym uroku tego miasta spacerując po jego starówce i podziwiając zabytki architektoniczne, pochodzące nawet z XIV wieku. Najważniejszym z nich jest znajdujący się na Szlaku Zamków Gotyckich olsztyński zamek kapituły. Jednym z ciekawszych obiektów Olsztyna jest również Wysoka Brama oraz Katedra. Olsztyn to oczywiście nie tylko architektura, ale również bliskie sąsiedztwo wspaniałej natury – licznych lasów oraz oczywiście jezior. Jeśli ktoś marzy zatem o odpoczynku nad wodą, w Olsztynie z pewnością poczuje, że jest w odpowiednim miejscu!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Radomiem a Olsztynem

Początki osadnictwa Radomia sięgają VIII wieku, a jego rozkwit przypada na wiek XIV – czasy Kazimierza Wielkiego. Każdy odwiedzający Radom po zejściu z pokładu autobusu, swoje pierwsze kroki powinien skierować na radomski Rynek, podziwiając po drodze średniowieczny układ przestrzenny miasta. Na Rynku warto zwrócić szczególną uwagę na neorenesansowy ratusz oraz na dwie niezwykle ciekawe kamieniczki – Dom Gąski oraz Dom Estery, będący siedzibą Muzeum Sztuki Współczesnej. Innymi ciekawymi obiektami Radomia są między innymi kościół Jana Chrzciciela z górującą nad miastem wieżą, jak również radomska katedra. Nie sposób zapomnieć również o ulicy Żeromskiego – głównym deptaku miasta. Podczas kupowania biletu, warto mieć na uwadze odbywającą się w Radomiu imprezę Air Show Radom, podczas której można zobaczyć niezwykłe pokazy lotnicze.

Autobus: Olsztyn → Radom
Olsztyn
Radom
z: BlaBlaCar
od 62,00* PLN
Autobus: Radom → Olsztyn
25 lut 02:30
Radom
25 lut 07:30
Olsztyn
z: BlaBlaCar
od 64,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Radom → Olsztyn
Popularne połączenia z przesiadką  Olsztyn → Radom

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×