Bus Lublin Olsztyn: Rozkład jazdy PKS

3 kroki do taniego biletu na połączenie autobusowe.
Reklama

Autobus Olsztyn Lublin: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Lublin ↔ Olsztyn
Przewoźnik PKP Intercity
od 59,40* PLN
od 05h 54min
Przewoźnik TOKS.lt
od 237,74* PLN
od 28h 00min

Autobus i autokar z Lublina do Olsztyna

Jeśli pragniesz zwiedzić jedne z najciekawszych i najpiękniejszych polskich miast, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Lublin - Olsztyn. Lublin to stolica województwa lubelskiego, miasto o niezwykle ciekawej historii i wspaniałych zabytkach. Olsztyn to z kolei stolica Warmii i Mazur, usytuowana w niezwykle sprzyjających okolicznościach przyrody. Oba miasta zachwycą Cię swoją atmosferą i urokiem. Ta podróż będzie niezwykła i przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu wprawią Cię w doskonały humor! Ruszaj w drogę.

Lublin to miasto nad Bystrzycą na Wyżynie Lubelskiej. Miasto położone jest we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim. Jest jego stolicą i największym ośrodkiem w regionie. Gdy przybędziesz do Lublina autobusem dalekobieżnym przekonasz się jak pięknym jest miastem. Jeśli poznawanie Lublina pragniesz rozpocząć od spojrzenia na miasto z góry, to udaj się na Wieżę Trynitarską, która jest najwyższym punktem miasta. Podczas wspinaczki na dzwonnicę, gdzie znajduje się punkt widokowy, będziesz miał okazję podziwiać wspaniałe eksponaty Muzeum Archidiecezjalnego, które ma tutaj swoją siedzibę. To jedno z najciekawszych muzeów w mieście. Teraz kolej na Stare Miasto i wizytę przy Bramie Grodzkiej, zwanej kiedyś Żydowską, gdyż stanowiła przejście pomiędzy dzielnicą żydowską, a chrześcijańskim Starym Miastem. Podczas tego spaceru nie możesz pominąć Bramy Krakowskiej, która stanowi symbol Lublina. Jeśli poczujesz się nieco zmęczony wybierz jedną z licznych kawiarenek lub restauracji, znajdujących się na Starym Mieście. Przy filiżance kawy wsłuchaj się w cudowną atmosferę tego niezwykłego miasta i ruszaj dalej w drogę!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Olsztynem a Lublinem.

Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego, położona na Pojezierzu Olsztyńskim, stanowiącym część Pojezierza Mazurskiego. Olsztyn jest więc doskonałą bazą wypadową na Mazury, a samo przebywanie w tym pięknym mieście stanowi już ich namiastkę. Teren miasta pokryty jest bowiem w około 22% obszarami leśnymi, a w obrębie granic miasta znajduje się aż 15 jezior i 4 rzeki. Olsztyn to jednak nie tylko wspaniałe okoliczności przyrody ale również niezwykle cenne, zabytkowe obiekty architektoniczne, świadczące o długiej historii miasta. Gdy przybędziesz już do Olsztyna i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego swoje pierwsze kroki skieruj w stronę najwspanialszego zabytku miasta czyli Zamku Kapituły Warmińskiej. Ciekawostką jest, iż w krużganku zachował się fragment tablicy astronomicznej sporządzonej przez samego Mikołaja Kopernika. Następnie udaj się na Starówkę, której centralnym punktem jest Rynek, otoczony urokliwymi kamieniczkami z okresu XVII i XIX wieku. Nie możesz pominąć również Ratusza i Wysokiej Bramy, będącej symbolem Olsztyna. Olsztyn serdecznie zaprasza!

Autobus: Lublin → Olsztyn
24 lut 17:20
Lublin
24 lut 23:30
Olsztyn
z: BlaBlaCar
od 54,00* PLN
25 lut 01:00
Lublin
25 lut 07:30
Olsztyn
z: BlaBlaCar
od 86,00* PLN
25 lut 23:10
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
27 lut 03:10
Olsztyn
z: TOKS.lt
od 238,27* PLN
28 lut 08:40
Lublin
28 lut 14:34
Olsztyn, Przystanek autobusowy, ul.Partyzantów 37 near ul. Grażyny
z: PKP Intercity
od 59,40* PLN
28 lut 08:40
Lublin
28 lut 14:39
Olsztyn, Dworzec główny
z: PKP Intercity
od 59,40* PLN
01 mar 08:40
Lublin
01 mar 14:34
Olsztyn, Przystanek autobusowy, ul.Partyzantów 37 near ul. Grażyny
z: PKP Intercity
od 59,40* PLN
01 mar 23:10
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
03 mar 03:10
Olsztyn
z: TOKS.lt
od 237,74* PLN
Autobus: Olsztyn → Lublin
24 lut 09:25
Olsztyn, Dworzec główny
24 lut 16:30
Lublin
z: PKP Intercity
od 66,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Olsztyn → Lublin
Popularne połączenia z przesiadką  Lublin → Olsztyn

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×