Reklama

Autobus Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN) Olsztyn: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Olsztyn ↔ Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN)
Przewoźnik Wagner Transport
od 90,00* PLN
od 02h 30min
Przewoźnik Distribusion
od 111,66* PLN
od 02h 30min

Autobus i autokar z Olsztyna do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy - GDN

Jeśli zamierzasz pokonać trasę z Olsztyna do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN), to ta oferta skierowana jest wprost do Ciebie. Nie trać więc czasu i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny. Wycieczkę rozpoczniesz w pięknym Olsztynie, który słynie z malowniczego usytuowania i wspaniałych zabytków. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN) jest trzecim, największym portem lotniczym w Polsce. Jego atutem jest nowoczesna infrastruktura zapewniająca doskonałe warunki podróżowania oraz doskonałe skomunikowanie z centrum Gdańska. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę.

Olsztyn to miasto położone w północno-wschodniej części Polski. Jest ono największym miastem Warmii i stolicą malowniczego województwa warmińsko-mazurskiego. Ze względu na swoje usytuowanie na terenie Pojezierza Olsztyńskiego, wchodzącego w skład Pojezierza Mazurskiego miasto nazywane jest „bramą Mazur”. Niedaleko stąd bowiem do słynnego Mrągowa i Mikołajek, czy nieco większego Giżycka. Malownicze położenie Olsztyna jest jednym z atutów miasta. Kolejnym jest jego długa i ciekawa historia, która pozostawiła na jego obszarze wiele wspaniałych obiektów zabytkowych. Najcenniejszym spośród nich jest Zamek Kapituły Warmińskiej, w stronę którego warto skierować swoje pierwsze kroki zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego. Na uwagę zasługują także: fragmenty murów miejskich z Bramą Wysoką, Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła, Stary Ratusz i Kaplica Jerozolimska. To jedynie namiastka tutejszych atrakcji, więc kup przewodnik i przybywa! Przekonasz się, że warto! W Olsztynie nie sposób się nudzić!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Portem Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy – GDN a Olsztynem.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy o międzynarodowym, trzyliterowym kodzie IATA brzmiącym GDN, zlokalizowany jest w odległości zaledwie 10 km od centrum Gdańska. Jego otwarcie miało miejsce w 1974 roku i przez trzy dekady swojego istnienia znane było pod nazwą Gdańsk – Rębiechowo. Dzisiaj Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy zajmuje trzecie miejsce w kraju pod względem ilości obsługiwanych pasażerów i liczby wykonywanych operacji lotniczych. Posiada nowoczesną infrastrukturę, w skład której wchodzą dwa terminale pasażerskie, z których jeden wyposażony jest w pięć pomostów pasażerskich. Podróżujący do swojej dyspozycji mają tu również restauracje, kawiarnie, sklepy z pamiątkami, ekskluzywną odzieżą i kosmetykami, pocztę, biura podróży i wypożyczalnie samochodów. Gdańskie lotnisko oferuje także doskonałą komunikację z zabytkowym centrum miasta, która obsługiwana jest zarówno przez szybką kolej podmiejską, jak i autobusy komunikacji miejskiej. Warto więc po przybyciu na lotnisko autobusem dalekobieżnym rozważyć odbycie krótkiej wycieczki do centrum Gdańska, gdzie znajduje się m.in. słynna Fontanna Neptuna i piękny Dwór Artusa. Przybywaj! Port Lotniczy Gdańsk serdecznie zaprasza!

Autobus: Olsztyn → Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN)
28 wrz 14:40
Olsztyn
28 wrz 16:40
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN) przez Gdańsk
z: BlaBlaCar
od 23,00* PLN
30 wrz 05:30
Olsztyn, ul. 1 Maja
30 wrz 08:00
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN)
z: Wagner Transport
od 111,66* PLN
30 wrz 08:50
Olsztyn, Przystanek autobusowy, przy sklepie Biedronka, ul. Sielska
30 wrz 11:20
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN)
z: Distribusion
od 111,66* PLN
Autobus: Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN) → Olsztyn
30 wrz 10:25
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN)
30 wrz 12:55
Olsztyn, Przystanek autobusowy, przy sklepie Biedronka, ul. Sielska
z: Distribusion
od 111,66* PLN
30 wrz 10:25
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN)
30 wrz 12:55
Olsztyn, ul. 1 Maja
z: Wagner Transport
od 111,66* PLN
30 wrz 15:10
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN)
30 wrz 17:50
Olsztyn, Zatoka parkingowa STATOIL, ul. Lubelska 10A
z: Distribusion
od 111,66* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×