Reklama

Autobus Tomaszów Mazowiecki Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Tomaszów Mazowiecki
Przewoźnik PKP Intercity
od 62,10* PLN
od 05h 14min

Autobus Gdańsk Tomaszów Mazowiecki Ceny

Autobus i autokar z Gdańska do Tomaszowa Mazowieckiego

Jeśli pragniesz poznać różne regiony Polski, to udaj się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, pokonującym trasę Gdańsk – Tomaszów Mazowiecki. Nie zwlekaj i już teraz dokonaj rezerwacji biletu. Gdańsk to stolica województwa pomorskiego i jedno z najpiękniejszych, polskich miast. Gdańskie zabytki na zawsze skradną Twoje serce i pozostaną w Twojej pamięci. Tomaszów Mazowiecki zachwyci Cię swoją historią i niepowtarzalną wręcz atmosferą. To będzie bardzo interesująca podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu będą dla Ciebie zachętą do planowania kolejnych wycieczek.

Gdańsk to miasto w północnej Polsce, położone nad Morzem Bałtyckim, u ujścia rzeki Motławy do Wisły. Usytuowane jest w województwie pomorskim i jako jego największe miasto jest również jego stolicą oraz ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, edukacyjnym i turystycznym. Gdańsk jest miastem o bardzo długiej i ciekawej historii. Jego lokacja na prawie lubeckim odbyła się w roku 1263. Świadkami tak długich dziejów miasta są liczne zabytki, znajdujące się na jego terenie. Gdy przybędziesz do Gdańska i opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego, koniecznie udaj się na spacer po mieście. Rozpocznij go od Głównego Miasta i ulicy Długiej, która jest najbardziej reprezentacyjną arterią miasta z niezliczoną ilością kawiarni, pubów i restauracji. To tutaj będziesz miał okazję zobaczyć wspaniałe gdańskie kamieniczki, które zamieszkiwane były przez najbogatszych mieszczan gdańskich. Ich przykładem są m.in. Dom Uphagena, Dom Schummanów i Lwi Zamek. Kolejnym, niezwykle pięknym zabytkiem miasta jest Ratusz Głównego Miasta Gdańska, z wieży którego możesz podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. Przekonasz się, że zwiedzanie Gdańska to wyłącznie przyjemność!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim a Gdańskiem.

Tomaszów Mazowiecki to miasto w Polsce centralnej, położone nad rzekami: Pilicą, Wolbórką, Czarną i Piasecznicą, w województwie łódzkim. Miasto oddalone jest zaledwie 50 km od Łodzi i 100 km od Warszawy i leży przy ważnej trasie krajowej, wiodącej z Warszawy do Katowic i Wrocławia. Tomaszów Mazowiecki to miasto, w którym znajdziesz wiele ciekawych obiektów, których historia opowie Ci wiele o dawnych mieszkańcach miasta. Gdy znajdziesz się już w Tomaszowie Mazowieckim i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, koniecznie udaj się na jego zwiedzanie. Rozpocznij je od wspaniałego Pałacu Ostrowskich, który był letnią rezydencją założyciela miasta Antoniego hrabiego Ostrowskiego i jego rodziny. Budynek wzniesiono w 1812 roku. Początkowo był on budowlą parterową z trzypiętrową wieżą, z której właściciel obserwował swe dobra, jednak w roku 1817 została dobudowana oranżeria. Obecnie pałac stanowi siedzibę Muzeum, w którym znajduje się wiele wspaniałych pamiątek z okresu powstawania miasta. Tomaszów Mazowiecki to również m.in. kościół św. Antoniego, dawne jatki, Ratusz i pałacyk Pieschów. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji miasta. Tomaszów Mazowiecki serdecznie zaprasza!

Autobus: Gdańsk → Tomaszów Mazowiecki
26 paź 05:04
Gdańsk przez Sopot
26 paź 10:37
Tomaszów Mazowiecki
z: PKP Intercity
od 63,00* PLN
26 paź 05:23
Gdańsk Dworzec kolejowy
26 paź 10:37
Tomaszów Mazowiecki
z: PKP Intercity
od 62,10* PLN
Gdańsk
Tomaszów Mazowiecki przez Kurowice (łódzkie)
z: BlaBlaCar
od 55,00* PLN
Autobus: Tomaszów Mazowiecki → Gdańsk
23 paź 17:38
Tomaszów Mazowiecki
23 paź 22:31
Gdańsk Dworzec kolejowy
z: PKP Intercity
od 69,00* PLN
25 paź 17:38
Tomaszów Mazowiecki
25 paź 22:37
Gdańsk Dworzec kolejowy
z: PKP Intercity
od 69,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Gdańsk → Tomaszów Mazowiecki
Popularne połączenia z przesiadką Tomaszów Mazowiecki → Gdańsk
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Tomaszów Mazowiecki

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×