Reklama

Autobus Mrągowo Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Mrągowo
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Gdańsk ↔ Mrągowo. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Gdańska do Mrągowa

Nie wahaj się i jak najszybciej skorzystaj z naszej wyszukiwarki połączeń autobusowych i zarezerwuj bilet, dzięki któremu szybko i wygodnie dotrzesz z polskiej stolicy bursztynu do polskiej stolicy country. Dzięki dalekobieżnemu autobusowi Gdańsk-Mrągów będziesz miał okazję poznać te dwa niezwykłe miejsca.

Gdańsk to pozycja obowiązkowa na liście każdego podróżnika. Jedno z dwóch największych miast portowych w Polsce, położone nad Zatoką Gdańską co roku przyciąga rzesze turystów z całego świata zarówno swoją niepowtarzalną portową atmosferą, jak i wspaniałą architekturą. Po podróży autobusem, zdecydowanie warto wybrać się na długi spacer, zaczynając od Starego Miasta, zrobić sobie zdjęcie pod słynnym pomnikiem Neptuna i kupić pamiątki z bursztynu, z którego słynie Gdańsk. Podczas rezerwacji biletu, warto mieć na uwadze odbywający się każdego roku w lipcu oraz sierpniu Jarmark św. Dominika, będący jedną z największych imprez handlowo-kulturalnych w Europie.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Mrągowem i Gdańskiem

Mrągowo to niewielkie ale urokliwe miasto położone nad malowniczym jeziorem Czos. Chcąc uciec od wielkomiejskiego zgiełku, zdecydowanie warto rozważyć chwilę oddechu w tym sympatycznym centrum wypoczynkowym w sercu Mazur. Turyści szukający nieco bardziej nietypowych atrakcji, powinni mieć na uwadze odbywający się tam na przełomie lipca i sierpnia Piknik Country - festiwal muzyki folkowej. Dobrą wiadomością dla miłośników westernów będzie możliwość zwiedzenia Mrongoville - miasteczka zbudowanego w stylu dzikiego zachodu, położonego na peryferiach miasta. Mrągowo to jednak nie tylko idealne miejsce na spędzenie czasu w otoczeniu natury i poczucie ducha country. Zdecydowanie warto udać się na spacer i zobaczyć liczne, interesujący budynki, którymi może poszczycić się to miasto, np. ratusz, Strażnica Bośniacka czy cerkiew prawosławna.

Autobus: Mrągowo → Gdańsk
04 kwi 16:40
Mrągowo przez Marcinkowo
04 kwi 19:10
Gdańsk przez Sopot
z: BlaBlaCar
od 29,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×