Reklama

Autobus Warszawa Tomaszów Mazowiecki: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Tomaszów Mazowiecki ↔ Warszawa
Przewoźnik PKS Wielun
od 22,00* PLN
od 01h 55min
Przewoźnik PKS Polonus
od 29,00* PLN
od 02h 00min

Autobus Tomaszów Mazowiecki Warszawa Ceny

Tomaszów Mazowiecki – Warszawa podróż pociągiem, samochodem i autobusem dalekobieżnym

Trasa pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim, a Warszawą jest bardzo często uczęszczaną trasą regionalną, którą można pokonać różnymi środkami transportu. Oprócz pociągów i samochodów największą popularnością cieszą się autobusy linii dalekobieżnych. Dzięki komfortowym warunkom panującym na ich pokładach, niskim cenom biletów oraz szybkim i bezpośrednim połączeniom, zdobywają one coraz większą rzeszę zwolenników. Pokonanie trasy autobusem dalekobieżnym pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim, a Warszawą zajmie Ci od około 1 h 40 minut w przypadku najszybszego połączenia bezpośredniego, do ponad 6 h w przypadku wyboru połączenia, wymagającego przesiadki. Nie będzie to dla Ciebie jednak czas stracony, ponieważ w ten sposób będziesz miał możliwość obejrzenia Łodzi lub Piotrkowa Trybunalskiego.
Podróż pomiędzy Warszawą, a Tomaszowem Mazowieckim możesz pokonać pociągiem, samochodem lub autobusem dalekobieżnym. Bezpośrednie dotarcie do celu autobusem dalekobieżnym zajmie Ci od 1 h 25 minut do 2 h 10 minut w zależności od wybranej opcji połączenia. Pamiętaj jednak, że na trasie pomiędzy Warszawą, a Tomaszowem Mazowieckim leży m.in. Piotrków Trybunalski – urocze miasto, które warto odwiedzić.
Podróżowanie autobusem dalekobieżnym to jedna z najprzyjemniejszych form pokonywania odległości, gdyż daje możliwość podziwiania wspaniałych krajobrazów i miejsc leżących na trasie przejazdu.
Wybór środka transportu należy do Ciebie, jednak najważniejsze jest bezpieczne i szybkie dotarcie do tych dwóch uroczych, polskich miast.

Autobus dalekobieżny do Warszawy

Warszawa to prawie 2-milionowa stolica Polski. Funkcję tę pełni ona od ponad czterech wieków, zawdzięczając jej zarówno ożywiony rozwój, jak tragiczne losy. Wynikiem przeniesienia dworu królewskiego i najważniejszych urzędów do Warszawy był wzrost liczby powstających tu wspaniałych rezydencji i pałaców magnackich. Pomimo, iż większość z nich uległa zniszczeniu podczas II wojny światowej, to dzięki pieczołowitej rekonstrukcji do dzisiaj stanowią największe perełki warszawskiej architektury. Warto więc właśnie od nich rozpocząć zwiedzanie stolicy. Jednym z najwspanialszych jest Pałac w Wilanowie, który swoje powstanie zawdzięcza królowi Janowi III Sobieskiemu. Kolejnym pałacem jest Pałac na Wodzie, który stanowił z kolei letnią rezydencją króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, a dzisiaj uważany jest za jedno z najwspanialszych dzieł polskiego klasycyzmu. Będąc w Warszawie nie sposób ominąć również Pałacu Potockich, Pałacu Prezydenckiego i Pałacu Tyszkiewiczów, które usytuowane są przy Krakowskim Przedmieściu, jednej z najbardziej reprezentacyjnych warszawskich arterii. Stąd dzieli Cię już zaledwie kilka kroków od majestatycznego Zamku Królewskiego, który będzie doskonałym zwieńczeniem spaceru po Warszawie. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny zmierzający do stolicy i nie zapominaj, że jest ona usytuowana w niedalekiej odległości od interesującego Płońska, czy Mińska Mazowieckiego. Warszawa zaprasza!

Połączenia autobusowe Warszawa - Tomaszów Mazowiecki

Bogata oferta połączeń autobusowych umożliwi Ci odbycie podróży z Warszawy do Tomaszowa Mazowieckiego. Do Twojej dyspozycji postawione są połączenia dalekobieżne, umożliwiające szybkie, bezpieczne i bezpośrednie dotarcie do celu. Możesz być pewien, iż podróż do Tomaszowa Mazowieckiego przebiegnie szybko, a komfortowe warunki i niska cena biletu autobusowego będzie jej dodatkowym atutem.

Połączenia autobusowe do Tomaszowa Mazowieckiego

Tomaszów Mazowiecki to prawie 65-tysięczne miasto położone w środkowej części Polski, nad rzekami: Pilicą, Wolbórką, Czarną i Piasecznicą. Znajduje się ono w administracyjnych granicach województwa łódzkiego, plasując się na czwartym miejscu pośród jego największych ośrodków miejskich. Jednym z atutów Tomaszowa Mazowieckiego jest jego niedaleka odległość od Łodzi, Warszawy i Piotrkowa Trybunalskiego, dzięki czemu stanowi on doskonałą bazę wypadową do zwiedzania najciekawszych miejsc regionu. Zanim wyruszysz na zwiedzanie okolic miasta, warto nieco więcej czasu zarezerwować na jego zwiedzanie. Niezwykle ciekawą osobliwością Tomaszowa Mazowieckiego jest rezerwat przyrody „Niebieskie Źródła”. Charakteryzuje się ona źródłami krasowymi, które przybierają niebiesko- błękitno-zieloną barwę. Będziesz oczarowany ich widokiem. Na uwagę zasługują również tutejsze zabytki, których historia w większości związana jest z przemysłowym charakterem miasta. Takie obiekty jak pałacyk Pieschów, willa Dawida Bornsteina, czy Kamienica Bolesława vel Borucha Szepsa należały w przeszłości do tutejszych najzamożniejszych fabrykantów. Jak widzisz Tomaszów Mazowiecki to bardzo ciekawe miasto, więc nie zwlekaj ani chwili i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w jego kierunku. Miasto serdecznie zaprasza!

Autobus: Tomaszów Mazowiecki → Warszawa
Tomaszów Mazowiecki
Warszawa
z: BlaBlaCar
od 11,00* PLN
Tomaszów Mazowiecki
Warszawa
z: BlaBlaCar
od 15,00* PLN
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec PKS
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: PKS Polonus
od 29,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×