Reklama

Autobus Wrocław Równe: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Równe ↔ Wrocław
Przewoźnik East West Eurolines
od 150,00* PLN
od 15h 55min

Autobus Równe Wrocław Ceny

Autobus i autokar z Równego do Wrocławia

Jeśli pragniesz nieco bliżej poznać miasta dwóch sąsiadujących ze sobą krajów, to już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Równe – Wrocław. Pierwsze z miast jest częścią Ukrainy. Zachwyci Cię ono niepowtarzalną atmosferą i ciekawą historią. Wrocław z kolei to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Mnóstwo tu wspaniałych zabytków i miejsc wartych obejrzenia. Wśród nich znajdują się liczne mosty i kładki, dzięki którym miasto nazywane jest „Wenecją Północy”. To będzie interesująca podróż, która przebiegnie szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Równe to ukraińskie miasto położone w zachodniej części kraju, w odległości około 200 km od granicy z Polską. Liczy ono 250 tysięcy mieszkańców i pełni rolę stolicy obwodu rówieńskiego. Z racji swojej rangi miasto jest dużym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym najbliższego regionu, a przebiegająca przez jego obszar droga z Warszawy do Kijowa, czyni z niego ważny węzeł komunikacyjny. Warto skorzystać więc z tych udogodnień i wybrać się na krótką wycieczkę do pobliskiego Nowogrodu Wołyńskiego, słynącego z interesującej historii i zabytków. Ponieważ jednak nie brak ich również w Równem udaj się na spacer ulicami miasta zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego. Na przestrzeni swych długich dziejów było ono częścią Wielkiego Księstwa Litewskiego, a później Korony Królestwa Polskiego. Do najciekawszych zabytków miasta należą: Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Kościół pod wezwaniem św. Piotra i św. Pawła, sobór prawosławny Zmartwychwstania Pańskiego, Pałacyk księcia Fryderyka Lubomirskiego i wiele, wiele innych obiektów. Kup przewodnik i przybywaj. Równe serdecznie zaprasza!

 

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Wrocławiem a Równem.

Wrocław to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Jest ono położone w południowo-zachodniej części kraju, nad brzegami rzeki Odry i jej licznymi dopływami, dzięki którym zyskało ono miano „Wenecji Północy”. Mnóstwo tu pięknych mostów, wśród których tym najsłynniejszym jest Most Tumski, zwany „Mostem Miłości”. Łączy on wrocławski Ostrów Tumski z Wyspą Piasek, od strony której wieńczą go dwie rzeźby: św. Jadwigi – patronki Śląska i św. Jana Chrzciciela. Równie pięknym, choć nieco odmiennym w swej formie jest Most Grunwaldzki, który jeszcze na początku wieku XX należał do jednego z najnowocześniejszych na świecie. Na jego uroczyste otwarcie, które miało miejsce w 1918 roku przybył sam cesarz Niemiec – Wilhelm II. To jedynie kilka z wielu atrakcji czekających na Ciebie we Wrocławiu. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę stolicy Dolnego Śląska. Rozważ również wycieczkę do pobliskiego Karpacza lub równie ciekawej Świdnicy. Serdecznie zapraszamy!

Autobus: Wrocław → Równe
31 mar 22:00
Wrocław
01 kwi 13:55
Równe
z: East West Eurolines
od 150,00* PLN
01 kwi 22:00
Wrocław
02 kwi 13:55
Równe
z: East West Eurolines
od 150,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×