Reklama

Autobus Wrocław Karpacz: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Karpacz ↔ Wrocław
Przewoźnik Polbus PKS
od 25,00* PLN
od 02h 03min
Przewoźnik Pol Regio
od 25,60* PLN
od 01h 57min
Przewoźnik Hoper
od 27,99* PLN
od 01h 55min

Autobus Karpacz Wrocław Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Karpacza do Wrocławia

Czy masz ochotę na wypad w góry? A może dodatkowo skusisz się na złożenie wizyty w jednym z najpiękniejszych polskich miast? Jeśli tak to zabieramy Cię w podróż autobusem dalekobieżnym, pokonującym trasę Karpacz – Wrocław. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu, a podróż przebiegnie szybko, w komfortowych warunkach panujących na pokładzie autobusu. Jej dodatkową zaletą będzie niska cena biletu. Wycieczkę zaczniemy od przepięknego Karpacza, który znany jest jako jeden z najbardziej popularnych ośrodków turystycznych. Będziesz mógł udać się w wędrówkę górską lub zwiedzić piękne, drewniane domy i kapliczki. Wrocław z kolei zauroczy Cię atmosferą i ilością pięknych zabytków. Ruszaj w drogę!

Karpacz jest miastem położonym w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Jest on usytuowany w malowniczych Sudetach Zachodnich, u stóp szczytu Śnieżki. Każdego roku miasto przyciąga rzesze turystów, a jego atrakcyjność nie jest uzależniona od zmieniających się pór roku. Latem Karpacz oferuje doskonale przygotowane szlaki górskie, a zimą jest rajem dla amatorów białego szaleństwa. Atutem miasta jest jego nowoczesna infrastruktura turystyczna i bogata oferta miejsc noclegowych w licznych pensjonatach, hotelach i kwaterach prywatnych. Karpacz to także Muzeum Sportu i Turystyki, zabytkowy dworzec kolejowy, drewniana kaplica pod wezwaniem św. Wawrzyńca na Śnieżce oraz wiele innych, ciekawych obiektów. Nie zwlekaj więc i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę miasta. Zachęcamy również do złożenia wizyty w pobliskiej Jeleniej Górze! Przekonasz się, że warto!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Wrocławiem, a Karpaczem.

Wrocław położony jest w południowo – zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim i stanowi jego stolicę. Usytuowany na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą, jest czwartym pod względem liczby ludności miastem w Polsce. W 2016 roku został on mianowany Europejską Stolicą Kultury, a w 2019 roku stał się Miastem Literatury UNESCO. O niesamowitym klimacie Wrocławia stanowi między innymi wielość tutejszych zabytków, które mimo zniszczeń wojennych zachowały się w stanie oryginalnym lub zostały odrestaurowane. Przykładami ciekawych obiektów są m.in. gotycki Stary Ratusz i Nowy Ratusz wzniesiony w stylu historyzmu, Bazylika św. Elżbiety i neogotycki budynek Dworca Głównego. To jedynie namiastka atrakcji tutejszego Starego Miasta, które słynie z urokliwych zakątków. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny i wybierz się z nami na zwiedzanie Wrocławia. Rozważ również złożenie wizyty w pobliskim Opolu.

Autobus: Karpacz → Wrocław
04 gru 11:50
Karpacz przez Jelenia Góra
04 gru 14:00
Wrocław
z: Polbus PKS
od 25,00* PLN
Karpacz przez Jelenia Góra
Wrocław przez Bielany Wrocławskie
z: BlaBlaCar
od 12,00* PLN
Karpacz przez Jelenia Góra
Wrocław przez Bielany Wrocławskie
z: BlaBlaCar
od 12,00* PLN
Autobus: Wrocław → Karpacz
02 gru 09:20
Wrocław
02 gru 11:26
Karpacz przez Jelenia Góra
z: Pol Regio
od 25,60* PLN
04 gru 06:45
Wrocław, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Joannitów 13
04 gru 08:55
Karpacz przez Jelenia Góra, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Krakowska 7
z: Polbus PKS
od 25,00* PLN
05 gru 09:20
Wrocław
05 gru 11:26
Karpacz przez Jelenia Góra
z: Pol Regio
od 25,60* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Karpacz → Wrocław
Popularne połączenia z przesiadką Wrocław → Karpacz
Popularne połączenia z przesiadką  Karpacz → Wrocław

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×