Reklama

Autobus Wrocław Czerniowce, Ukraina: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Czerniowce, Ukraina ↔ Wrocław
Przewoźnik P-Trans
od 169,81* PLN
od 16h 00min
Przewoźnik Modultrans
od 176,43* PLN
od 18h 20min
Przewoźnik Eurolines Madeltrans
od 200,00* PLN
od 18h 30min

Autobus i autokar z Czerniowców do Wrocławia

Jeśli pragniesz odbyć niezwykłą podróż i odwiedzić miasta sąsiadujących ze sobą państw, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Czerniowce – Wrocław. Pierwsze z miast położone jest na Ukrainie i uważane jest za jedno z centrów kulturalnych tego kraju. Wrocław z kolei to piękne, polskie miasto o wspaniałych zabytkach i niepowtarzalnej atmosferze. Choć Twoja podróż nie będzie należała do krótkich, to przebiegnie szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Czerniowce to obok Lwowa jedno z najpiękniejszych miast na Ukrainie. Oba miasta uważane są za centra kulturalne kraju i oba szczycą się dużą ilością wspaniałych zabytków. Czerniowce są historyczną stolicą Bukowiny, regionu w Europie Wschodniej, który przez długi okres czasu należał do Austro-Węgier. Historyczne centrum miasta pochodzi właśnie z tego okresu, a przeważającą formą architektury są budynki w stylu tzw. secesji wiedeńskiej. Gdy znajdziesz się już w Czerniowcach i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego swoje pierwsze kroki skieruj w stronę Pałacu metropolitów Bukowiny, który uważany jest za symbol miasta. Obecnie jest on siedzibą Uniwersytetu w Czerniowcach i budynkiem wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Koniecznie musisz zobaczyć również Niemiecki Dom Narodowy, który wzniesiony została w 1910 roku, piękny Ratusz z ogromnym dziedzińcem oraz sobór Zstąpienia Ducha Świętego. To jedynie kilka spośród licznych atrakcji Czerniowców więc kup przewodnik i przybywaj do tego uroczego miasta.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Wrocławiem a Czerniowcami

Wrocław to jedno z najwspanialszych polskich miast, szczycące się ponad 1000-letnią historią. Na przestrzeni swych długich dziejów należało ono do Hanzy, czyli związku miast handlowych średniowiecznej Europy, było również stolicą księstwa wrocławskiego i siedzibą pruskiej prowincji Śląsk. Dzisiaj Wrocław jest największym miastem i zarazem stolicą województwa dolnośląskiego, a dzięki wspaniałym zabytkom uważane jest za ważny ośrodek turystyczny. Gdy znajdziesz się już we Wrocławiu i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, skieruj swoje pierwsze kroki na wrocławski Rynek. Jest on największą atrakcją miasta, pełną klimatycznych kafejek, pubów i restauracji. Płytę Rynku otaczają wspaniałe kolorowe kamieniczki o tak wdzięcznych nazwach jak: Kamienica Pod Złotym Dzbanem, Kamienica Pod Zieloną Dynią, czy Kamienica Pod Złotym Pucharem. Wrocław oprócz pięknych zabytków może poszczycić się również wspaniałym Afrykarium, ZOO i najwyższym polskim biurowcem – słynnym Sky Tower. Nie zwlekaj więc i już teraz zdecyduj się na podróż do Wrocławia.

Autobus: Czerniowce, Ukraina → Wrocław
Czerniowce
Wrocław
z: P-Trans
od 169,81* PLN
Czerniowce
Wrocław
z: P-Trans
od 169,81* PLN
Czerniowce
Wrocław
z: P-Trans
od 169,81* PLN
Autobus: Wrocław → Czerniowce, Ukraina
Wrocław
Czerniowce
z: Ideal Travel Maria Myrna Sp J
od 200,00* PLN
Wrocław
Czerniowce
z: Modultrans
od 177,15* PLN
Wrocław
Czerniowce
z: Eurolines Madeltrans
od 200,00* PLN
Wrocław
Czerniowce
z: Eurolines Madeltrans
od 200,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×