Reklama

Autobus Wrocław: Rozkład jazdy PKS

Połączenia autobusowe Autobus Wrocław
Ciekawe połączenia autobusowe
Autobus LwówWrocław
od 85,00 zł
od 07h 00min
z eurb, Bonbus, Autolux, FlixBus, BlaBlaCar, ТОВ P-Trans, Distribusion, Gdamaler Tour , Ефременюк А.Л., Kasa Lux-Reisen, East West Eurolines, Eurolines Madeltrans, BONBUS/АВТО-ТРАНС-ДНІПРО ПП
Autobus KatowiceWrocław
od 7,99 zł
od 01h 50min
z Hoper, Neobus, FlixBus, BlaBlaCar, Mokrzycki Bus
Autobus PragaWrocław
od 49,00 zł
od 04h 00min
z AGAT, LIKEBUS, FlixBus, Voyager, Ecolines, BlaBlaCar, Vilartrans, Madeltrans, Leo Express, Distribusion, Deutsche Bahn, East West Eurolines, Eurolines Madeltrans
Autobus WarszawaWrocław
od 49,99 zł
od 03h 40min
z FlixBus, BlaBlaCar, Luna Trans, PKS Polonus
Autobus KrakówWrocław
od 11,99 zł
od 02h 40min
z Hoper, Neobus, FlixBus, Bus Inter, BlaBlaCar, Distribusion
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Autobusy i autokary we Wrocławiu

Wrocław z liczbą 630.000 mieszkańców jest czwartym, co do wielkości miastem w Polsce. Wrocław uważany jest za najbardziej nowoczesne miaso w kraju z licznymi instytutami badawczymi oraz uczelniami wyższymi, ale również z wieloma muzeami i wartymi zobaczenia budowlami sprzed kilku epok. Wrocław posiada długą i ekscytującą historię, która jest widoczna jeszcze w całym mieście. Przyjazd dalekobieżnym autobusem do Wrocławia opłaca się i jest łatwy do zarezerwowania. Pragną Państwo przybyć dalekobieżnymi autobusami z Berlina, Freiburga, Giessen albo liniowym autokarem przez Göttingen, a zatem mają Państwo wybór zawsze wygodnej podróży autobusowej przeróżnymi liniamii autobusowymi do Wrocławia.

We Wrocławiu od 1945 roku Miejske Przedsiębiorstwo Komunikacyjne dba o to, aby 72 linie autobusowe oraz 24 linie tramwajowe bez problemu kursowały po mieście. Połączenia autobusowe łączą nie tylko pojedyncze miejskie dzielnice ze sobą, ale autobusem można również zobaczyć piękne otoczenie Wrocławia. Gdy podróżują Państwo autobusem do Wrocławia, wtedy Państwa celem jest wrocławski dworzec. Przyjeżdzają tam wszystkie linie dalekobieżnych autobusów z całej Europy i można tam od razu przesiąść się do jednego z miejskich autobusów, co pozwoli na odkrywanie atrakcji turystycznych miasta. Również podróżowanie autobusem nocą nie stanowi problemu, ponieważ istnieje we wrocławskiej sieci linii autobusowych 13 dodatkowych nocnych linii autobusowych.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe z Wrocławia

Główną atrakcją Państwa podróży autokarowej i centralnym punktem polskiej metropolii jest katedra św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu, która została wzniesiona w gotyckim stylu między 1244 i 1341. 98-metrowa wieża katedry przewyższa wszystkie inne wrocławskie wieże kościelne. Nie mniej imponujący jest także gotycki kościół NMP na Piasku z XIV wieku i piękny kościół św. Anny, który został zbudowany we wspaniałym barokowym stylu w XVII wieku.

Bardzo dobrym pomysłem na odprężający spacer po przyjeździe dalekobieżnym autobusem jest istniejący od 1811 roku obszerny Ogród Botaniczny, gdzie można podziwiać 7.500 różnych odmian kwiatów, roślin, krzewów oraz drzew.


Możliwe połączenia autobusowe

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×