Reklama

Autobus Równe Kraków: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kraków ↔ Równe
Przewoźnik Avtotranzit
od 128,51* PLN
od 10h 10min
Przewoźnik AGAT
od 140,20* PLN
od 10h 20min
Przewoźnik I Travel Bus Spółka
od 150,00* PLN
od 10h 45min

Autobus Kraków Równe Ceny

Autobus i autokar z Krakowa do Równego.

Jeśli masz ochotę na interesującą wycieczkę, to mamy dla Ciebie propozycję podróży w komfortowych warunkach panujących na pokładzie autobusu dalekobieżnego. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu, a podróż na trasie Kraków – Równe przebiegnie szybko. Jej dodatkowym atutem będzie niska cena biletu. Kraków urzeknie Cię atmosferą i zabudowaniami Starego Miasta. Przechadzając się jego klimatycznymi uliczkami poczujesz jakby czas zatrzymał się tutaj w miejscu. Równe z kolei to jedno z ukraińskich miast, które zachwyci Cię swoją historią. Ruszaj w drogę!

Kraków jest jednym z najpiękniejszych polskich miast, docenianym przez miliony odwiedzających je turystów. Położony na południu kraju, w województwie małopolskim, stanowi jeden z najważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych i turystycznych Polski. Wizytówką i najchętniej odwiedzanym miejscem jest krakowski Rynek Główny z otaczającymi go mieszczańskimi kamienicami i usytuowanymi na jego płycie zabytkami. Okazały budynek Sukiennic, piękny kościół Mariacki i Wieża Ratusza to tylko namiastka tutejszych atrakcji. Warto zatrzymać również się w jednej z licznych krakowskich kawiarni, aby przy filiżance kawy poczuć niesamowitą atmosferę miasta. Magia Krakowa sprawia, że czas płynie tu wolniej. Przekonaj się o tym osobiście kupując bilet na autobus dalekobieżny, dzięki któremu będziesz miał możliwość złożenia wizyty w tym królewskim mieście. Nie zwlekaj! Przygoda czeka! Rozważ również wizytę w pobliskiej Wieliczce lub malowniczym Zakopanem.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Równym a Krakowem.

Równe to 250-tysięczne miasto znajdujące się w zachodniej Ukrainie, należące niegdyś do Polski. Położone nad rzeką Ujście, stanowi stolicę obwodu rówieńskiego i ważny ośrodek oświatowy i kulturalny najbliższego regionu. Przybywając do Równego warto zwrócić uwagę na jego piękne zabytki, wśród których wyróżniają się obiekty sakralne. Jednym z nich jest Sobór Opieki Matki Bożej, który stanowi jedną z największych świątyń na Ukrainie. Wartą obejrzenia jest również drewniana cerkiew greckokatolicka pod wezwaniem Zaśnięcia Matki Bożej. Jeśli jesteś miłośnikiem historii i pragniesz nieco bliżej poznać historię miasta, udaj się do Muzeum historyczno – krajoznawczego, które słynie z ciekawych ekspozycji. Równe serdecznie zaprasza, więc nie trać czasu i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny! Rozważ również wizytę w stolicy Ukrainy – pięknym Kijowie. Przekonasz się, że warto!

Autobus: Kraków → Równe
01 kwi 20:40
Kraków
02 kwi 07:00
Równe
z: AGAT
od 140,20* PLN
02 kwi 20:20
Kraków
03 kwi 06:30
Równe
z: Avtotranzit
od 128,51* PLN
06 kwi 19:40
Kraków przez Port lotniczy Kraków-Balice (KRK)
07 kwi 06:30
Równe
z: Avtotranzit
od 128,79* PLN
07 kwi 00:30
Kraków
07 kwi 10:40
Równe
z: TocoBus
od 150,00* PLN
07 kwi 20:05
Kraków przez Port lotniczy Kraków-Balice (KRK)
08 kwi 06:50
Równe
z: I Travel Bus Spółka
od 150,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×