Reklama

Autobus Równe Lublin: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Lublin ↔ Równe
Przewoźnik AGAT
od 90,00* PLN
od 07h 40min
Przewoźnik Павловский ФОП
od 91,64* PLN
od 06h 45min
Przewoźnik Elite-Express
od 100,00* PLN
od 07h 30min

Autobus Lublin Równe Ceny

Autobus i autokar z Lublina do Równego

Jeśli pragniesz poznać miasta wschodniej Europy, to już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Lublin – Równe. Wycieczkę rozpoczniesz od stolicy województwa lubelskiego, obejmującego wschodnią część Polski. Lublin zachwyci Cię wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Równe z kolei to miasto usytuowane w zachodniej części Ukrainy o długiej i bardzo ciekawej historii. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Lublin to jedno z najpiękniejszych, a co za tym najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Jest ono położone we wschodniej części kraju, nad rzeką Bystrzycą i stanowi największy ośrodek miejski położony na wschód od Wisły. Atrakcyjność Lublina wynika zarówno z jego usytuowania, jak i z długiej historii, sięgającej początków wieku XIV. Niepowtarzalną atmosferę miasta przez wieki tworzyła mieszanka wielu kultur i wyznań, czego przejawem są m.in. dania kuchni regionalnej. Będąc w Lublinie warto więc spróbować słynnych cebularzy oraz pierogów z kaszą gryczaną i serem. Stolica województwa lubelskiego szczyci się jednak przede wszystkim wspaniałymi zabytkami. Większość z nich usytuowana jest na lubelskim Starym Mieście, w stronę którego udaj się zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego. To tutaj znajduje się najbardziej rozpoznawalny symbol miasta, czyli Brama Krakowska. Na uwagę zasługują również: Brama Grodzka, Trybunał Koronny, archikatedra św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty oraz Wieża Trynitarska. To jedynie kilka spośród licznych atrakcji Lublina. Kup przewodnik i przybywaj do miasta.

 

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Równem a Lublinem.

Równe to 250-tysięczne miasto położone w północno-zachodniej części Ukrainy, nad rzeką Uście. Od granicy z Polską dzieli je zaledwie 200 km, a dogodne usytuowanie na trasie z Warszawy do Kijowa oraz z Kijowa do Lwowa czyni z miasta ważny węzeł komunikacyjny. Pierwsza, pisemna wzmianka o Równem pochodzi z 1283 roku. W następnym stuleciu stało się ono częścią Wielkiego Księstwa Litewskiego, a następnie Korony Królestwa Polskiego. Jego właścicielami była m.in. rodzina Lubomirskich, której Równe zawdzięcza ożywiony rozwój. W roku 1945 Równe zostało włączone do Związku Radzieckiego, a od 1991 roku jest miastem niepodległej Ukrainy. Gdy znajdziesz się już w Równem i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego koniecznie udaj się na zwiedzanie miasta. Na szczególną uwagę zasługują jego obiekty sakralne, a wśród nich: Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Kościół pod wezwaniem św. Piotra i św. Pawła oraz sobór prawosławny Zmartwychwstania Pańskiego. To jedynie namiastka tutejszych atrakcji, więc kup przewodnik i przybywaj. Równe serdecznie zaprasza!

Autobus: Lublin → Równe
29 maj 12:30
Lublin
29 maj 20:00
Równe
z: Elite-Express
od 100,00* PLN
29 maj 16:40
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
29 maj 23:25
Równe
z: Павловский ФОП
od 91,64* PLN
30 maj 21:40
Lublin
31 maj 05:20
Równe
z: AGAT
od 90,00* PLN
03 cze 16:40
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
03 cze 23:25
Równe
z: My Way
od 106,94* PLN
04 cze 21:50
Lublin, Dworzec PKS, al. Tysiąclecia
05 cze 04:25
Równe
z: AGAT
od 101,39* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×