Reklama

Autobus Szczecin Olsztyn: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Olsztyn ↔ Szczecin
Przewoźnik FlixBus
od 29,99* PLN
od 09h 00min

Autobus Olsztyn Szczecin Ceny

Autobus i autokar z Olsztyna do Szczecina

Jeśli pragniesz zwiedzić piękne miasta północnej Polski, to już teraz skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Olsztyn - Szczecin. Pierwsze z miast jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego i nazywane jest „wrotami Mazur”. Szczecin z kolei to największe miasto województwa zachodniopomorskiego, duży port morski i centrum turystyczne. Oba miasta na długo pozostaną w Twojej pamięci. Podróż pomiędzy nimi przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu, zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Olsztyn to ponad 170-tysięczna stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Położona jest w północno-wschodniej Polsce, na Pojezierzu Olsztyńskim, stanowiącym część Pojezierza Mazurskiego. Miasto usytuowane jest na rzeką Łyną, a na jego obszarze znajduje się 15 jezior i ogromne połacie terenów zielonych, dzięki którym Olsztyn nazywany jest „wrotami Mazur”. Oprócz wspaniałych terenów rekreacyjnych Olsztyn szczyci się również pięknymi zabytkami. Dlatego zaraz po przybyciu do miasta autobusem dalekobieżnym, udaj się na spacer jego ulicami. Swoje pierwsze kroki skieruj na Stare Miasto, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć najlepiej rozpoznawalne symbole miasta. Do takich zaliczyć należy Wysoką Bramę oraz Bazylikę konkatedralną św. Jakuba Apostoła, której powstanie datowane jest na II. połowę XIV wieku. Podczas pobytu w mieście nie możesz pominąć Zamku Kapitału Warmińskiej, którego mieszkańcem był przez pewien czas sam Mikołaj Kopernik. Trudno oddać tu urok Olsztyna i wymienić wszystkie zabytki miasta, więc kup przewodnik i przybywaj!

 

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Szczecinem a Olsztynem.

Szczecin to ponad 400-tysięczna stolica województwa zachodniopomorskiego. Usytuowana jest w północno-zachodniej Polsce, nad rzeką Odrą, Jeziorem Dąbie i Zalewem Szczecińskim. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do Morza Bałtyckiego, miasto jest dużym portem morskim, a co za tym ważnym ośrodkiem gospodarczym. Szczecin to również duże centrum turystyczne ze sporą liczbą wspaniałych zabytków. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, udaj się na spacer ulicami Szczecina. Ułatwi Ci go Miejski Szlak Turystyczny, dzięki któremu będziesz miał okazję zobaczyć najwspanialsze szczecińskie obiekty. Do takich zaliczyć należy Zamek Książąt Pomorskich, który usytuowany jest na Wzgórzu Zamkowym, nad brzegami Odry. To najlepiej rozpoznawalny symbol Szczecina i główny cel turystycznych wycieczek. Nie możesz pominąć również możliwości spaceru słynnymi Wałami Chrobrego, z których rozciąga się wspaniała panorama miasta. Nie zwlekaj więc i przybywaj!

Autobus: Olsztyn → Szczecin
25 cze 21:50
Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
26 cze 06:50
Szczecin, Dworzec główny
z: FlixBus
od 39,99* PLN
28 cze 21:35
Olsztyn, Dworzec główny
29 cze 06:50
Szczecin, Dworzec główny
z: FlixBus
od 29,99* PLN
28 cze 21:50
Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
29 cze 06:50
Szczecin, Dworzec główny
z: FlixBus
od 29,99* PLN
Autobus: Szczecin → Olsztyn
27 cze 13:50
Szczecin
27 cze 21:30
Olsztyn
z: BlaBlaCar
od 72,00* PLN
29 cze 10:20
Szczecin, Dworzec główny
29 cze 19:42
Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
z: FlixBus
od 29,99* PLN
29 cze 10:20
Szczecin, Dworzec główny
29 cze 20:00
Olsztyn, Dworzec główny
z: FlixBus
od 29,99* PLN
01 lip 22:10
Szczecin, Dworzec główny
02 lip 12:30
Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
z: FlixBus
od 39,98* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Szczecin → Olsztyn
Popularne połączenia z przesiadką  Olsztyn → Szczecin

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×