Reklama

Autobus Poznań Łuck: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Łuck ↔ Poznań
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Łuck ↔ Poznań. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Łucka do Poznania

Jeśli pragniesz odbyć interesującą podróż, dzięki której będziesz miał okazję poznać kulturę sąsiadujących ze sobą państw, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Łuck – Poznań. Wycieczkę rozpoczniesz w ukraińskim Łucku, który słynie z długiej historii sięgającej wieku XI. Poznań z kolei to miasto położone w Polsce. Należy ono do jednego z najpiękniejszych w kraju, szczycąc się pięknymi zabytkami i urokliwymi zakątkami. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek. Ruszaj w drogę.

Łuck to ukraińskie miasto liczące 220 tysięcy mieszkańców. Jest ono położone w północno-zachodniej części kraju, nad rzeką Styr i jest dawną stolicą Wołynia. Pierwsze, pisemne wzmianki o Łucku sięgają II połowy wieku XI, kiedy to stało się ono częścią księstwa włodzimierskiego. W wieku XIV miasto weszło w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego i właśnie z tego okresu pochodzi jeden z jego najwspanialszych zabytków. Mowa tu o Zamku Lubarta, który w 1429 roku miał zaszczyt gościć wielkich, europejskich monarchów. Do czasów obecnych zachowały się mury obronne tego niezwykłego obiektu oraz jego trzy wieże: Wieża Bramna, Styrowa i Wieża Władycza. Łuck to także Cerkiew Opieki Matki Bożej, Sobór Świętej Trójcy, Katedra Świętych Apostołów Piotra i Pawła i wiele, wiele innych atrakcji. Nie zwlekaj więc, kup przewodnik i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający do tego pięknego miasta. Rozważ również złożenie wizyty w pobliskim Kowlu, który zachwyci Cię niepowtarzalną atmosferą. Serdecznie zapraszamy!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Poznaniem a Łuckiem.

Poznań to stolica i największe miasto województwa wielkopolskiego, obejmującego swym zasięgiem środkowo-zachodnią część Polski. Miasto usytuowane jest na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą i jest jednym z największych węzłów krajowej komunikacji drogowej i kolejowej. Przez miasto lub w jego pobliżu przebiega bowiem aż 5 dróg krajowych i 8 wojewódzkich, a Poznański Węzeł Kolejowy obsługuje 8 linii kolejowych. Tak doskonałe skomunikowanie Poznania stanowi więc świetną okazję do złożenia wizyty w pobliskim Gnieźnie, słynącym z długiej historii i cennych obiektów zabytków. Nie brak ich również w Poznaniu, więc nie zwlekaj i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się w stronę słynnego poznańskiego Starego Rynku. To tutaj znajduje się piękny, renesansowy Ratusz, Domki budnicze. Odwach i wiele, wiele innych atrakcji. Kup przewodnik i przybywaj. Poznań serdecznie zaprasza!

Autobus: Poznań → Łuck
08 maj 18:30
Poznań przez Solna, Polska
09 maj 06:50
Łuck przez Strumivka
z: BlaBlaCar
od 154,00* PLN
09 maj 15:30
Poznań przez Solna, Polska
10 maj 03:50
Łuck przez Strumivka
z: BlaBlaCar
od 154,00* PLN
09 maj 15:40
Poznań przez Solna, Polska
10 maj 04:50
Łuck
z: BlaBlaCar
od 182,06* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×