Reklama

Autobus Zamość Kraków: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kraków ↔ Zamość
Przewoźnik taniBUS.com
od 4,30* zł
Przewoźnik Nikolo
od 4,30* zł
Przewoźnik Nikolo
od 4,30* zł

Autobus i autokar z Krakowa do Zamościa

Dalekobieżny autobus z Krakowa do Zamościa zapewni przejażdżkę w komfortowym stylu, więc nawet nie obejrzysz się jak minie Ci podróż autokarowa. Miasto to powstało na życzenie Jana Zamoyskiego, dzięki któremu dziś nazywana jest ta miejscowość „Padwą Północy”. Zarezerwuj bilet autobusowy i urządź sobie wycieczkę.

Stolica województwa małopolskiego osiągalna, dzięki dalekobieżnemu autobusowi Zamość Kraków. Wyjdź z dworca autobusowego i idź na Rynek Główny, gdyż to właśnie tam najlepiej zacząć zwiedzanie. Po podróży autokarowej możesz się tam posilić w jednej z restauracji na widoku majać krakowskie Sukiennice. Wysłuchaj Hejnału Mariackiego i szybko zmierzaj do Zamku Królewskiego na Wawelu, który dumnie góruje nad przepływającą obok Wisłą.Na zakończenie miejski autobus pozwoli Ci się przemieścić do kopalni soli w Wieliczce.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Zamościem i Krakowem

Połączenie autokarowe Kraków Zamość oferuje ciekawą szansę na poznanie wschodnich regionów Polski. Zamknij jak najszybciej za sobą drzwi długodystansowego autobusu i ruszaj na Rynek Wielki, który jest bez wątpienia jednym z ładniejszych w Europie. W samym jego centrum umieszczono zamojski ratusz, który przyciąga uwagę swoją architekturą i który przez swoją 52-metrową wieżę jest widoczny z daleka. Na terenie Starego Miasta można dodatkowo oglądać katedrę w Zamościu z XVI wieku, gdzie również pochowano rodzinę Zamoyskich. Zanim opuścisz to cudo renesansu dalekobieżnym autobusem zobacz Muzeum Barwy i Oręża w Zamościu leżące obok pałacu Zamoyskich.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×