Reklama

Autobus Kraków: Rozkład jazdy PKS

Połączenia autobusowe Autobus Kraków
Ciekawe połączenia autobusowe
Autobus KatowiceKraków
od 2,99 zł
od 00h 50min
z Neobus, UniBus, FlixBus, TravelPL, Bus Inter, BlaBlaCar, Infobus.eu, Przewozy Wos, AD Euro-Trans
Autobus LwówKraków
od 22,00 zł
od 03h 50min
z P-Trans, Ecolines, RBUS LLC, Pal Tour, BlaBlaCar, Transtempo, Orion Auto, Modultrans, Autoexpres, Ternvoyazh, Infobus.eu, Distribusion, eurolines.ch, euroticket.pl, East West Eurolines, Ideal Travel Maria Myrna Sp J
Autobus PragaKraków
od 13,90 zł
od 06h 00min
z AGAT, Nikolo, Voyager, FlixBus, Nasoroh, RegioJet, RBUS LLC, BlaBlaCar, Infobus.eu, Musil Tour, FOP Yatsiv, Transtempo, Avtotranzit, eurolines.ch, Distribusion, Jordan Group, Gdamaler Tour , Eurolines Germany, VasilkivTransAvto, Eurolines Madeltrans, West-Travel S.R.O/Agat, VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Autobus SosnowiecKraków
od 7,99 zł
od 01h 00min
z Hoper, FlixBus, BlaBlaCar, Infobus.eu
Autobus Dąbrowa GórniczaKraków
od 2,99 zł
od 00h 34min
z Hoper, Neobus, UniBus, FlixBus, TravelPL, BlaBlaCar, Bus Inter, Pol Regio, Infobus.eu, Przewozy Wos, AD Euro-Trans
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Autobusy i autokary w Krakowie

Kraków leży w południowej części Polski nad Wisłą i dzięki swoim pięknym budowlą ze wszystkich epok, może przekonać do siebie odwiedzających. Kraków był do 1596 roku stolicą Polski i dziś jest nowoczesnym i żywym miastem, do którego można łatwo dotrzeć dalekobieżnym autobusem. Jeżeli Państwo chcą przyjechać autokarem do Krakowa, powinni Państwo między innymi wybrać połączenie autobusowe z Kolonii, z Berlina lub również z Düsseldorfu. W przyszłości będą oferowane również kolejne trasy autokarowe z i do Krakowa, które ułatwią Państwo odwiedziny w tym pięknym mieście.

Kraków zawsze był międzynarodowym miastem, które jest również znane z rozbudowanej sieci dalekobieżnych autobusów. Gdy skorzystają Państwo z autobusu do Krakowa, aby zobaczyć miasto, wtedy mogą Państwo krakowskim tramwajem dotrzeć wszędzie. Dla przejazdów autobusowych po okolicznych terenach istnieje również wiele korzystnych połączeń autobusowych, gdyż sieć linii autobusowych obejmuje wiele możliwości, aby można było łatwo poznać otoczenie. Istnieją czasowe taryfy, których rozpiętość sięga od 20 minut do nawet siedmiu dni.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe z Krakowa

Każda linia autokarowa przyjeżdża do nowoczesnego dworca autobusowego w Krakowie i stamtąd mogą Państwo również zacząć swoją przejażdżkę autobusową po mieście. Niech obejrzą Państwo Zamek Królewski na Wawelu oraz krakowskie Sukiennice i zrobią sobie przechadzkę po Starym Mieście w Krakowie wzdłuż ulicy Szerokiej. Warty zobaczenia jest także wspaniały Kościół Mariacki. Idąc Drogą Królewską będą mogli Państwo zobaczyć wśród wielu pięknych odrestaurowanych kamienic sprzed kilku wieków, także urokliwy kościół św. Barbary oraz Bramę Floriańską, która wchodziła dawniej w skład miejskich murów obronnych.

Ciekawa jest również Trasa Uniwersytecka, gdzie między innymi można zobaczyć Uniwersytet Jagielloński z przepięknym arkadowym dziedzińcem, który został założony w 1394 roku w związku z czym jest najstarszym uniwersytetem w Europie.


Możliwe połączenia autobusowe

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×