Reklama

Autobus Radom Kozienice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kozienice ↔ Radom
Przewoźnik BAKBUS
od 5,50* PLN
od 00h 30min

Autobus Kozienice Radom Ceny

Autobus i autokar z Kozienic do Radomia

Jeśli pragniesz poznać miasta województwa mazowieckiego, już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Kozienice - Radom. Oba miasta charakteryzuje niepowtarzalna atmosfera. Kozienice zauroczą Cię przede wszystkim wspaniałymi walorami turystyczno-rekreacyjnymi, natomiast Radom zachwyci Cię licznymi zabytkami. Ponieważ oba miasta dzieli nieduża odległość to Twoja podróż przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania następnych wycieczek.

Kozienice to miasto w południowej części województwa mazowieckiego. Największym atutem Kozienic jest jego położenie geograficzne. Kozienice usytuowane są bowiem w dolinie rzeki Wisły, na skraju największego kompleksu leśnego w centralnej Polsce, czyli Puszczy Kozienickiej. Te wspaniałe okoliczności przyrody przyciągają do Kozienic rzesze turystów, dla których ważne są walory przyrodniczo-krajoznawcze regionu. Przekonaj się osobiście o pięknie tego miejsca, przybywając do miasta autobusem linii dalekobieżnych. Po opuszczeniu jego pokładu – w zależności od warunków pogodowych – udaj się nad Jezioro Kozienickie lub w kierunku Zespołu pałacowo-parkowemu, będącego najważniejszym, zabytkowym obiektem w mieście. Przy okazji pobytu w Kozienicach warto również obejrzeć kościół parafialny pod wezwaniem św. Krzyża, cmentarz żydowski, gdzie pierwsze zapisy o pochówkach pochodzą z wieku XVII oraz kramy kupieckie z XIX wieku, będące długim, wąskim, parterowym budynkiem. Kozienice oczekują na Twoje przybycie!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Radomiem a Kozienicami.

Radom to miasto w centralno-wschodniej Polsce nad rzeką Mleczną. Pomimo, że jest miastem położonym w województwie mazowieckim, to historycznie związane jest z Małopolską. Usytuowanie Radomia na drodze pomiędzy Krakowem, a Wilnem sprawiło, że jego częstymi gośćmi byli polscy monarchowie, szczególnie Ci z rodu Jagiellonów. Radom stał się ich ulubioną zimową rezydencją, a król Kazimierz Jagiellończyk wybrał miasto na swoją siedzibę. Znaczenie miasta uległo zmniejszeniu po przeniesieniu stolicy z Krakowa do Warszawy. Gdy przybędziesz do Radomia autobusem dalekobieżnym, swoje pierwsze kroki skieruj do jednej z centralnych dzielnic miasta, zwanej Miastem Kazimierzowskim. To tutaj znajdziesz najciekawsze obiekty Radomia, a więc fragmenty średniowiecznych murów miejskich z reliktami bramy krakowskiej, kolegium Pijarów, pozostałości Zamku Królewskiego, zabytkową zabudowę ulicy Rwańskiej oraz neorenesansowy Nowy Ratusz. Będziesz zauroczony atmosferą tego niezwykłego miasta!

Autobus: Kozienice → Radom
01 cze 03:24
Kozienice przez Pionki
01 cze 03:54
Radom
z: BAKBUS
od 5,50* PLN
Kozienice przez Pionki
Radom
z: BAKBUS
od 5,50* PLN
Kozienice przez Pionki
Radom
z: BAKBUS
od 5,50* PLN
Autobus: Radom → Kozienice
01 cze 04:00
Radom
01 cze 04:34
Kozienice przez Pionki
z: BAKBUS
od 5,50* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×