Reklama

Autobus Warszawa Kozienice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kozienice ↔ Warszawa
Przewoźnik TOM-BUS PRZEWÓZ OSÓB
od 24,00* PLN
od 01h 34min

Autobus Kozienice Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Kozienic do Warszawy.

Jeśli postanowiłeś poznać miasta województwa mazowieckiego ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny na trasie Kozienice-Warszawa. Pierwsze z miast śmiało nazwać można „królewskim”, gdyż stanowiło ono jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez królów. Warszawa to natomiast miasto, do odwiedzenia którego nie trzeba chyba nikogo zachęcać. Któż nie chciałby bowiem poznać stolicy własnego kraju. Twoja podróż choć nie będzie należała do najodleglejszych, to przebiegnie w komfortowych warunkach, a niska cena biletu i niezwykle szybko pokonana trasa na pewno mile Cię zaskoczą.

Kozienice to miasto położone w południowej części województwa mazowieckiego w dolinie Wisły. Jednym z największych atutów Kozienic jest ich usytuowanie na skraju jednego z najpiękniejszych i największych kompleksów leśnych w centralnej Polsce – Puszczy Kozienickiej. Dzięki ogromnym połaciom leśnym oraz położeniu na drodze prowadzącej z Krakowa do Wilna, częstym gościem bywał tu król Władysław Jagiełło, wielki miłośnik polowań. To prawdopodobnie dla niego wybudowano tu drewniany pałacyk myśliwski, zwany zameczkiem. Na jego miejscu król Stanisław August Poniatowski wzniósł swoją kozienicką rezydencję. Dzisiaj to piękny zespół pałacowo-parkowy. To również tutaj, w Kozienicach przyszedł na świat inny polski król, Zygmunt I Stary, co upamiętnione zostało postawieniem pierwszego w Polsce, świeckiego pomnika. Gdy opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, swoje pierwsze kroku skieruj właśnie ku wspomnianemu już zespołowi pałacowo-parkowemu, który swą uroda oczaruje Cię od pierwszego wejrzenia. To nie jedyny zabytek znajdujący się w Kozienicach, jednak które z nich pragniesz zobaczyć w pierwszej kolejności musisz zdecydować już sam.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Kozienicami.

Warszawa to największe i najnowocześniejsze miasto Polsce. Jak przystało na stolicę jednego z państw europejskich, stanowi centrum gospodarcze, kulturalne, edukacyjne i polityczne Polski. To tutaj swoje siedziby posiadają najważniejsze instytucje i urzędy państwowe. To tutaj znajdują się liczne wyższe uczelnie, zaliczane do jednych z najlepszych w kraju, jak choćby Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa czy Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego. Jeśli jesteś z kolei miłośnikiem kultury i sztuki jedynym Twoim problemem po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego będzie wybór najbardziej Cię fascynującej „świątyni” sztuki. Masz do wyboru liczne teatry, Filharmonię Narodową, muzea i galerie. Pamiętaj jednak, aby zadbać wcześniej o wejściówkę!

Autobus: Kozienice → Warszawa
02 cze 11:00
Kozienice
02 cze 12:34
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: TOM-BUS PRZEWÓZ OSÓB
od 24,00* PLN
Kozienice przez Podłęż
Warszawa
z: BlaBlaCar
od 10,00* PLN
Kozienice przez Ryki
Warszawa
z: BlaBlaCar
od 26,00* PLN
Autobus: Warszawa → Kozienice
01 cze 07:15
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
01 cze 08:50
Kozienice
z: TOM-BUS PRZEWÓZ OSÓB
od 24,00* PLN
01 cze 13:20
Warszawa
01 cze 14:30
Kozienice przez Podłęż
z: BlaBlaCar
od 10,00* PLN
02 cze 19:50
Warszawa
02 cze 21:40
Kozienice
z: BlaBlaCar
od 24,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kozienice → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką  Kozienice → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×