Reklama

Autobus Pionki Kozienice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kozienice ↔ Pionki
Przewoźnik BAKBUS
od 6,00* PLN
od 00h 24min

Autobus Kozienice Pionki Ceny

Autobus i autokar z Kozienic do Pionek

Jeśli pragniesz poznać miasta województwa mazowieckiego, leżące w niedalekiej odległości największego kompleksu leśnego w tej części Europy, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Kozienice - Pionki. Kozienice zachwycą Cię wspaniałymi zabytkami, które były świadkami królewskich odwiedzin, a Pionki zauroczą Cię niepowtarzalną atmosferą i pięknym usytuowaniem. Twoja podróż przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu będą jej dodatkowymi atutami.

Kozienice to 18-tysięczne miasto usytuowane w południowej części województwa mazowieckiego, w dolinie Wisły, na skraju Puszczy Kozienickiej, będącej największym kompleksem leśnym w Polsce centralnej. Atut tego miejsca docenił już sam król Władysław Jagiełło, który jako wielki miłośnik polowań, bywał częstym gościem Kozienic. To dla niego wzniesiono tutaj drewniany pałacyk myśliwski, na miejscu którego król Stanisław August Poniatowski kazał wybudować swoją kozienicką rezydencję. Obecnie stanowi ona siedzibę Muzeum Regionalnego i jest jedną z najciekawszych atrakcji miasta. Podczas pobytu w Kozienicach warto zobaczyć również kościół parafialny pod wezwaniem św. Krzyża, cmentarz żydowski oraz kramy kupieckie z XIX wieku. Tak więc nie zwlekaj i zaraz po przybyciu do miasta autobusem dalekobieżnym udaj się na zwiedzanie Kozienic. Skoro bywali tutaj królowie, nie może zabraknąć również Ciebie. Kozienice serdecznie zapraszają.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Pionkami a Kozienicami.

Pionki to 19-tysięczne miasto, położone we wschodniej Polsce, nad rzeką Zagożdżonką. Miasto oddalone jest o 23 km od centrum Radomia i o 103 km od Warszawy, stanowiąc doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miast województwa mazowieckiego. Największym walorem Pionek jest jednak Puszcza Kozienicka, okalająca miasto od strony północnej. To największy kompleks leśny w tej części Europy, którego zalety doceniali sami królowie. Przez Puszczę Kozienicką przebiegają liczne szlaki piesze i rowerowe, stanowiące główną atrakcję okolicy. Zanim wyruszysz na ich zwiedzanie warto jednak na krótką chwilę zatrzymać się w samych Pionkach. Znajdziesz tu wiele zabytków, pochodzących z początku XX wieku, a wśród nich m.in. neobarokowy kościół św. Barbary oraz budynek Kasy Chorych. Przybywaj do Pionek autobusem jednej z linii dalekobieżnych. Miasto serdecznie zaprasza!

Autobus: Kozienice → Pionki
04 mar 05:00
Kozienice, Dworzec PKS
04 mar 05:24
Pionki
z: BAKBUS
od 6,00* PLN
05 mar 05:00
Kozienice, Dworzec PKS
05 mar 05:24
Pionki
z: BAKBUS
od 6,00* PLN
06 mar 11:35
Kozienice, Dworzec PKS
06 mar 11:54
Pionki
z: BAKBUS
od 6,00* PLN
Autobus: Pionki → Kozienice
04 mar 06:34
Pionki
04 mar 06:55
Kozienice, Dworzec PKS
z: BAKBUS
od 6,00* PLN
05 mar 06:34
Pionki
05 mar 06:55
Kozienice, Dworzec PKS
z: BAKBUS
od 6,00* PLN
06 mar 08:34
Pionki
06 mar 08:55
Kozienice, Dworzec PKS
z: BAKBUS
od 6,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×