Reklama

Autobus Kraków Koszalin: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Koszalin ↔ Kraków
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Koszalin ↔ Kraków. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Koszalina do Krakowa

Z północnych rejonów Polski na południowe przeniesiesz się z dalekobieżnym autobusem Koszalin-Kraków. Urządź sobie urlop i daj się ponieść przygodzie, która urozmaicona będzie niesamowitymi widokami. Jak najszybciej rezerwuj korzystny bilet autokarowy znaleziony przez wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów.

Miasto ulokowane nad rzeką Dzierżęcinką odwiedzisz dalekobieżnym autobusem Kraków-Koszalin. W pierwszych krokach po opuszczeniu długodystansowego busu zmierzaj na Górę Chełmską, na której znajduje się XIX-wieczna wieża widokowa, z której obejrzysz koszalińską panoramę. Miejskim autobusem podjedź do katedry Niepokalanego Poczęcia NMP, czy do ewangelicko-augsburskiej kaplicy św. Gertrudy. Na terenie miasta odkryjesz też takie miejsca jak Pałac Młynarza, budynek Poczty Głównej oraz Pałac Ślubów w Koszalinie. Przed kolejną podróżą autobusową pospaceruj po Parku Książąt Pomorskich, gdzie natkniesz się na Amfiteatr w Koszalinie, z racji swojej architektury nazywany czipsem.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Krakowem i Koszalinem

Do Grodu Kraka dostaniesz się bezpośrednim autokarem Koszalin-Kraków. Szybko opuść siedzenie autobusowe i zacznij zwiedzanie od Barbakanu, następnie Bramy Floriańskiej, aż dostaniesz się na Rynek Główny. Tam masz możliwość zajęcia miejsca w jednej z kawiarnii i rozkoszowania się widokami na krakowskie Sukiennice oraz kościół Mariacki, natomiast w południe w Twoich uszach rozbrzmi hejnał krakowski. Po tych doświadczeniach przenieś się jednym z lokalnych autobusów do Kazimierza, czyli dawnej dzielnicy żydowskiej. Następnie koniecznie znajdź się na Zamku Królewskim na Wawelu. Nim wsiądziesz do powrotnego autokaru odwiedź jeszcze kopalnię soli w Wieliczce.

Popularne połączenia z przesiadką Koszalin → Kraków
Popularne połączenia z przesiadką Kraków → Koszalin
Popularne połączenia z przesiadką  Koszalin → Kraków

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×