Reklama

Autobus Koszalin Kołobrzeg: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kołobrzeg ↔ Koszalin
Przewoźnik Becker Reisen
od 47,04* zł
Przewoźnik Follow me (Interglobus)
od 70,56* zł
Przewoźnik Andrzej Bus
od 4,70* zł

Autobus i autokar z Kołobrzegu do Koszalina

Miasto o kaszubskim rodowodzie, a położone w województwie zachodniopomorskim odwiedzisz dalekobieżnym autobusem z Kołobrzegu do Koszalina. Położenie nieopodal morza i liczne atrakcje turystyczne na terenie miejscowości sprawia, że jest ta miejscowość ciekawa dla odwiedzających. Zarezerwuj bilet autokarowy i odwiedź koszalińskie zakamarki.

Do jednego z większych nadmorskich kurortów dostaniesz się dalekobieżnym autobusem z Koszalina do Kołobrzegu. Prosto z długodystansowego autobusu zmierzaj przez kołobrzeskie molo na piękną i piaszczystą kołobrzeską plażę, gdyż tam poodychasz morskim powietrzem, które spowoduje, że będziesz mieć więcej energii do dalszego zwiedzania. Następnie nadmorskim deptakiem dotrzesz, albo do kołobrzeskiej latarni, skąd możesz ostatni raz przed odjazdem dalekobieżnego autobusu spojrzeć na kołobrzeską panoramę, albo do kołobrzeskiego nabrzeża, gdzie poza pięknymi żaglowcami, istnieje możliwość dotarcia na wyspę Bornholm. Zanim udasz się na przystanek autobusowy to jeszcze odwiedź zabytkowy kołobrzeski rynek, obok którego zachowana została średniowieczna Baszta Prochowa oraz bazylikę NMP w Kołobrzegu z XV wieku.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Koszalinem i Kołobrzegiem

Komfort przejazdu oraz bepieczeństwo w podróży zapewni autokar z Koszalina do Kołobrzegu. Na początek prosto z dworca autobusowego zmierzaj do Muzeum Okręgowego w Koszalinie mieszczącego się w Pałacu Młynarza, co pozwoli Ci poznać historię miejscowości. Kolejno po posiłku na koszalińskim Starym Mieście wdrap się na Górę Chełmską i dzięki temu będziesz mieć Koszalin jak na dłoni. Przed kolejną podróżą autokarową nie pomiń Domu Kata oraz Park Książąt Pomorskich. Przy zaoszczędzonej chwili podskocz miejskim autobusem do Mielna na plażę.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×