Reklama

Autobus Poznań Kolomyja: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kolomyja ↔ Poznań
Przewoźnik P-Trans
od 150,00* PLN
od 17h 50min
Przewoźnik Turtrans
od 150,18* PLN
od 16h 35min

Autobus i autokar z Kołomyi do Poznania

Jeśli chcesz poznać ciekawe, europejskie miasta, to ta oferta skierowana jest wprost do Ciebie. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Kołomyja – Poznań. Pierwsze z miast usytuowane jest w zachodniej części Ukrainy, w bezpośrednim sąsiedztwie niezwykle malowniczych Karpat Wschodnich. Poznań to z kolei jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Będziesz oczarowany jego wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą! Choć Twoja podróż nie będzie należała do krótkich, to przebiegnie bardzo szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu.

Kołomyja to 62-tysięczne miasto położone w zachodniej części Ukrainy. Leży ono nad Prutem, w malowniczych Karpatach Wschodnich, w odległości 65 km od Iwano-Frankiwska. Miasto stanowi tym samym doskonały punkt wypadowy do poznania ciekawych miejsc najbliższego regionu, a znajdujące się na jego terenie Muzeum Sztuki Ludowej Huculszczyzny i Pokucia im. Josafata Kobrynskiego umożliwia bliższe poznanie jego kultury i tradycji. Jednym z oddziałów wspomnianego muzeum jest Muzeum Pisanek, które nie umknie Twej uwadze podczas spaceru po mieście. Jego siedzibą jest bowiem ogromna, 13-metrowa pisanka, wewnątrz której prezentowane są różne techniki i motywy zdobienia jaj. Kołomyja to także piękne obiekty zabytkowe, wśród których znajdują się m.in. Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, Cerkiew Św. Michała Archanioła, Cerkiew Zwiastowania Przenajświętszej Bogurodzicy, Wielka Synagoga i wiele, wiele innych obiektów. Tutaj nie sposób się nudzić, więc już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę Kołomyi. Miasto serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Poznaniem a Kołomyją.

Poznań to miasto będące stolicą województwa wielkopolskiego. Liczy ono ponad 535 tysięcy mieszkańców plasując się tym samym na piątym miejscu wśród polskich miast o największej liczbie ludności. Poznań jest również ważnym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturalnym kraju, a jego liczne zabytki stawiają go na czele najważniejszych ośrodków turystycznych w Polsce. Do tak znaczącej pozycji miasta przyczyniła się jego długa historia, sięgająca wieku X i XI. Najstarsze poznańskie zabytki usytuowane są na słynnym Ostrowie Tumskim, w stronę którego warto skierować swoje pierwsze kroki zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego. Dominującym elementem tej części miasta jest Bazylika Archikatedralna św. Apostołów Piotra i Pawła, będąca miejscem pochówku pierwszych władców Polski i uważana za miejsce chrztu Mieszka I. Poznań to również piękny, renesansowy Ratusz usytuowany na płycie Starego Rynku, domki budnicze, Zamek Cesarski, Bazylika kolegiacka Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Marii Magdaleny i św. Stanisława Biskupa oraz wiele, wiele innych zabytków. Na uwagę zasługuje również doskonałe skomunikowanie Poznania z innymi częściami kraju, w tym z pobliskim Gnieznem, które również odegrało ważną rolę w początkach tworzenia państwa polskiego. Przybywaj! Poznań serdecznie zaprasza!

Autobus: Poznań → Kolomyja
04 mar 16:00
Poznań
05 mar 05:50
Kolomyja
z: BlaBlaCar
od 150,00* PLN
04 mar 16:20
Poznań
05 mar 10:10
Kolomyja
z: P-Trans
od 150,00* PLN
05 mar 05:00
Poznań
05 mar 17:10
Kolomyja
z: BlaBlaCar
od 52,73* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×