Reklama

Autobus Radom Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Radom
Przewoźnik PKP Intercity
od 47,60* PLN
od 05h 39min
Przewoźnik FlixBus
od 75,98* PLN
od 08h 40min

Autobus Gdańsk Radom Ceny

Autobus i autokar z Gdańska do Radomia

Koniecznie musisz zrobić dla siebie coś szczególnego. Zaplanuj podróż, która mile Cię zaskoczy. Już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny na trasie Gdańsk-Radom. Pierwszego z miast na pewno nie trzeba Ci w żaden sposób rekomendować. Stanowi bowiem klasę samą w sobie. Jeśli nie jesteś przekonany do odwiedzenia Radomia, zapewniam Cię, że warto to zrobić. Oprócz Radom Air Show to miasto ma do zaoferowania również liczne zabytki. To będzie szybka, komfortowa podróż, a co najistotniejsze podróż w niskiej cenie. Nie zwlekaj!

Gdańsk to miasto położone w północnej Polsce, będące stolicą województwa pomorskiego. Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. Gdańsk jest centrum gospodarczym regionu z dużym portem handlowym. To również centrum kulturalne z licznymi zabytkami, przyciągającymi do tego miasta rzesze turystów. Gdy opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego koniecznie skieruj się w kierunku Ulicy Długiej i Długiego Targu, tworzącymi Trakt Królewski. Przebiega on od Złotej Bramy do Zielonej Bramy, a dalej wzdłuż Motławy, nad którą Gdańsk jest położony, aż pod Żuraw. Ten ostatni należy dzisiaj do Narodowego Muzeum Morskiego, gdyż kiedyś był największym dźwigiem portowym średniowiecznej Europy. To tylko niektóre z licznych zabytków oferowanych przez Gdańsk. Musisz zdecydować, które z nich obejrzysz w pierwszej kolejności i czy to właśnie te stanowią dla Ciebie priorytet. Gdańsk czeka.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Radomiem a Gdańskiem.

Radom to miasto położone w granicach województwa mazowieckiego, w centralnej Polsce. Z pewnością każdy słyszał o sztandarowej wizytówce Radomia, które jest organizatorem kultowego już Radom Air Show, przyciągającego miłośników podniebnych akrobacji lotniczych. Po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się koniecznie w stronę centrum. Tam na uwagę zasługuje cała zabudowa dzielnic centralnych, która powstawała od XVIII do XX wieku. Warto również odwiedzić kościół i klasztor oo. Bernardynów, których fundatorem był król Kazimierz Jagiellończyk, jako gest dziękczynny za narodzimy syna. Obiektem wartym obejrzenia jest również radomski zamek, który był świadkiem tak wielkich wydarzeń jak Hołd Pruski czy Konstytucja Nihil Novi. Koniecznie przybądź do Radomia.

Autobus: Gdańsk → Radom
08 kwi 13:42
Gdańsk Dworzec kolejowy
08 kwi 19:21
Radom
z: PKP Intercity
od 47,60* PLN
09 kwi 13:20
Gdańsk przez Sopot
09 kwi 19:21
Radom
z: PKP Intercity
od 48,30* PLN
09 kwi 13:42
Gdańsk Dworzec kolejowy
09 kwi 19:21
Radom
z: PKP Intercity
od 47,60* PLN
11 kwi 10:25
Gdańsk przez Sopot, Przystanek autobusowy, Aleja Niepodległości
11 kwi 19:05
Radom, Dworzec PKS
z: FlixBus
od 75,98* PLN
Autobus: Radom → Gdańsk
09 kwi 08:44
Radom
09 kwi 14:15
Gdańsk Dworzec kolejowy
z: PKP Intercity
od 47,60* PLN
09 kwi 08:44
Radom
09 kwi 14:37
Gdańsk przez Sopot
z: PKP Intercity
od 48,30* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Gdańsk → Radom
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Radom

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×