Reklama

Autobus Olsztyn Nidzica: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Nidzica ↔ Olsztyn
Przewoźnik FlixBus
od 19,99* PLN
od 00h 45min
Przewoźnik Pol Regio
od 21,10* PLN
od 00h 56min

Autobus i autokar z Nidzicy do Olsztyna

Jeśli pragniesz bliżej poznać miasta województwa warmińsko-mazurskiego, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Nidzica - Olsztyn. Pierwsze z miast zauroczy Cię niepowtarzalną atmosferą niewielkiego, mazurskiego miasteczka, a Olsztyn jako stolica regionu zachwyci Cię wieloma atrakcjami, na czele których znajduje się Zamek Kapituły Warmińskiej. Te miasta skradną Twoje serce, a podróż pomiędzy nimi przebiegnie szybko. Jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu.

Nidzica to urocze, 14-tysięczne miasteczko położone w północno-wschodniej części Polski, w granicach województwa warmińsko-mazurskiego. Jest ono usytuowane na Pojezierzu Mazurskim nad rzeką Nidą, w odległości około 130 km od granicy z Rosją. Takie położenie Nidzicy jest jednym z jej głównych walorów, gdyż miasteczko stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania najciekawszych miejsc regionu. Zanim wyruszysz w okolice Nidzicy warto wybrać się na spacer ulicami miasta. Jego największą atrakcją jest zabytkowy Zamek Krzyżacki z XIV wieku. W jego wnętrzach znajduje się dzisiaj m.in. Muzeum Ziemi Nidzickiej z bardzo ciekawymi ekspozycjami. Wartymi obejrzenia są również: Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i świętego Wojciecha, Kościół Ewangelicko-Augsburski świętego Krzyża oraz Browar Zamkowy. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku Nidzicy. Miasto bardzo serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Olsztynem a Nidzicą

Olsztyn to 170-tysięczna stolica urokliwego województwa warmińsko-mazurskiego. Miasto położone jest nad rzeką Łyną, na terenie Pojezierza Olsztyńskiego, a znajdujące się na jego terenie liczne jeziora i duże połacie lasu czynią z miasta „bramę Mazur”. To urokliwe usytuowanie jest tylko jednym z atutów Olsztyna, gdyż długa i ciekawa historia miasta pozostawiła na jego terenie wiele ciekawych zabytków. Gdy znajdziesz się już w Olsztynie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego swoje pierwsze kroki skieruj na olsztyńskie Stare Miasto. Dotrzesz na nie podążając ulicą Staromiejską, która doprowadzi Cię wprost do Wysokiej Bramy. Jest ona pozostałością średniowiecznych murów miejskich, a jej charakterystyczna sylwetka na stałe wpisała się w panoramę miasta. Wartymi obejrzenia są również: Stary Ratusz, będący głównym budynkiem Rynku, Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła oraz Kościół garnizonowy Matki Boskiej Królowej Polski. Będąc w Olsztynie nie możesz pominąć monumentalnego Zamku Kapituły Warmińskiej, który uważany jest za największą atrakcję Olsztyna. Nie zwlekaj! Kup przewodnik i przybywaj! Olsztyn zaprasza!

Autobus: Nidzica → Olsztyn
Nidzica
Olsztyn, ul. 1 Maja
z: Pol Regio
od 21,10* PLN
Nidzica
Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
z: FlixBus
od 19,99* PLN
Nidzica
Olsztyn
z: BlaBlaCar
od 8,00* PLN
Nidzica
Olsztyn, ul. 1 Maja
z: Pol Regio
od 21,10* PLN
Nidzica
Olsztyn, ul. 1 Maja
z: Pol Regio
od 21,10* PLN
Nidzica
Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
z: FlixBus
od 19,99* PLN
Nidzica
Olsztyn
z: FlixBus
od 19,99* PLN
Autobus: Olsztyn → Nidzica
Olsztyn, ul. 1 Maja
Nidzica
z: Pol Regio
od 21,10* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×