Reklama

Autobus Władysławowo Kraków: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kraków ↔ Władysławowo
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Kraków ↔ Władysławowo. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Krakowa do Władysławowa

Koniecznie wybierz się razem z nami na zwiedzanie polskich miast. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Kraków-Władysławowo. Pierwsze z miast usytuowane jest na południu Polski i należy do jednego z najchętniej odwiedzanych w kraju. Licznych turystów przyciąga wspaniałymi zabytkami i cudowną, niepowtarzalną atmosferą. Władysławowo z kolei to jeden z najpopularniejszych polskich kurortów nadbałtyckich z pięknymi plażami i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. To będzie bardzo ciekawa i urozmaicona podróż, która pomimo sporej odległości przebiegnie szybko. Jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Kraków to jedno z tych polskich miast, które koniecznie musisz odwiedzić. To dawna stolica Polski i miasto królów o długiej i niezwykle ciekawej historii. Jej ślady widoczne są tutaj na każdym kroku, a niepowtarzalna atmosfera miasta na długo pozostanie w Twojej pamięci. Jej szczególnym przykładem jest tak modna obecnie dawna dzielnica żydowska, czyli krakowski Kazimierz. Pełno tu klimatycznych kafejek, pubów i restauracji, oferujących tradycyjne dania kuchni żydowskiej. Wyznawcy Mojżesza przybyli do Krakowa już w wieku XIV, a do początku wieku XIX teren ograniczony ulicami: Miodową, św. Wawrzyńca, Wąską, Józefa i Bożego Ciała był tzw. „żydowskim miastem”. Dzisiaj to ulubione miejsca spacerów nie tylko mieszkańców Krakowa, ale również turystów. Wartymi obejrzenia są znajdujące się tutaj synagogi, spośród których za najpiękniejszą uważana jest Stara Synagoga, mieszcząca się przy ulicy Szerokiej. Znajduje się w niej obecnie muzeum poświęcone kulturze i historii krakowskich Żydów. Nie możesz pominąć również Synagogi Remuh z zabytkowym cmentarzem żydowskim. To jedynie kilka spośród licznych krakowskich atrakcji, jednak nie sposób wymienić tu wszystkich. Kup więc bilet na autobus dalekobieżny i ruszaj na poznanie Krakowa.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Władysławowem a Krakowem

Władysławowo to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. Jest ona położona w województwie pomorskim, na Pobrzeżu Gdańskim, a usytuowanie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką jest tylko jednym z jej licznych walorów. Niedaleka odległość Władysławowa od Helu, Rozewia i Kuźnicy sprawia, iż jest ono doskonałym punktem wypadowym do zwiedzania urokliwych miejscowości i miejsc położonych nad Morzem Bałtyckim, w pasie objętym Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Samo Władysławowo posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, a 5 kąpielisk nadmorskich przyciąga amatorów morskich i słonecznych kąpieli. Warto udać się również na romantyczny spacer ulicami Władysławowa, w trakcie którego koniecznie musisz obejrzeć m.in. dom gen. Hallera, w którym mieści się obecnie Centrum Pamięci Generała Józefa Hallera i Jego Żołnierzy, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Dom Rybaka z wieżą widokową, z której rozpościera się niezapomniany widok. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku Władysławowa. Miasto serdecznie zaprasza!

Autobus: Władysławowo → Kraków
05 lut 16:00
Władysławowo przez Sopot
06 lut 00:20
Kraków
z: BlaBlaCar
od 85,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×