Reklama

Autobus Sucha Beskidzka Kraków: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kraków ↔ Sucha Beskidzka
Przewoźnik RS Transport
od 5,99* PLN
od 01h 18min
Przewoźnik Zawojabus
od 5,99* PLN
od 01h 27min

Autobus Kraków Sucha Beskidzka Ceny

Autobus i autokar z Krakowa do Suchej Beskidzkiej

Czy wiedziałeś, że w województwie małopolskim są dwa miejsca, w których odwiedzić można Wawel? Koniecznie zarezerwuj bilet autobusowy Kraków-Sucha Beskidzka, aby przekonać się, czy „Mały Wawel” w Suchej Beskidzkiej faktycznie przypomina ten, na królewskim wzgórzu w Krakowie. Nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepsze i najtańsze połączenie. Sprawdź, czy masz aparat fotograficzny i rozsiądź się wygodnie w fotelu.

Krakowa nikomu nie trzeba przedstawiać. Prawie każdy słyszał bowiem o krakowskim Rynku, Sukiennicach, Bramie Floriańskiej oraz oczywiście o Wawelu. Warto zarezerwować bilet i przekonać się czy miasto to faktycznie jest aż tak magiczne i być może odkryć jego mniej oczywiste zakątki. Interesującym miejscem, które warto zobaczyć, a które nie jest aż tak często odwiedzane przez turystów jest kopiec Kraka, położony zaraz przy Wąwozie Liban, w którym kręcono sceny do filmu „Lista Schindlera”. Z samego kopca natomiast rozciąga się panorama na cały Kraków. Ci, bardziej zainteresowani historią Oskara Schindlera z pewnością powinni wybrać się do nowoczesnego muzeum przy ulicy Lipowej. Jeśli wrażeń wciąż będzie mało, zaraz przy muzeum Fabryki Oskara Schindlera znajduje się muzeum sztuki współczesnej MOCAK.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Suchą Beskidzką a Krakowem

Sucha Beskidzka w województwie małopolskim to przede wszystkim świetne miejsce na wypad dla tych, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek na łonie natury. Przez Suchą Beskidzką przebiegają bowiem 4 szlaki turystyczne oraz 6 tras rowerowych. W centrum miasta znajdziemy również kilka ciekawych obiektów, interesujących z historycznego punktu widzenia. Jednym z nich jest z całą pewnością zamek suski, przebudowany w stylu barokowym, zwany również „Małym Wawelem”. Warto wskoczyć na pokład autobusu dalekobieżnego i samemu przekonać się ile ma wspólnego z oryginalnym krakowskim Wawelem. Każdy z pewnością słyszał o Karczmie Rzym z legendy o Panu Twardowskim. Głodni turyści mają tam okazję spróbować potraw kuchni staropolskiej oraz nawiązującego do legendy przysmaku Twardowskiego.

Autobus: Kraków → Sucha Beskidzka
19 lis 06:00
Kraków
19 lis 07:18
Sucha Beskidzka
z: RS Transport
od 5,99* PLN
24 lis 06:00
Kraków
24 lis 07:18
Sucha Beskidzka
z: RS Transport
od 5,99* PLN
Kraków
Sucha Beskidzka
z: RS Transport
od 5,99* PLN
Autobus: Sucha Beskidzka → Kraków
19 lis 06:23
Sucha Beskidzka
19 lis 07:50
Kraków
z: Zawojabus
od 5,99* PLN
20 lis 06:23
Sucha Beskidzka
20 lis 07:50
Kraków
z: Zawojabus
od 5,99* PLN
21 lis 06:23
Sucha Beskidzka
21 lis 07:50
Kraków
z: Zawojabus
od 5,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kraków → Sucha Beskidzka
Popularne połączenia z przesiadką Sucha Beskidzka → Kraków
Popularne połączenia z przesiadką  Kraków → Sucha Beskidzka

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×