Reklama

Autobus Płock Kielce: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kielce ↔ Płock
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Kielce ↔ Płock. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Kielc do Płocka

Jeśli chcesz odbyć interesującą podróż, podczas której będziesz miał okazję poznać polskie miasta, to nie zwlekaj i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Kielce – Płock. Pierwsze z miast jest stolicą województwa świętokrzyskiego, która zachwyci Cię urokliwym usytuowaniem i szczególną atmosferą. Płock z kolei oczaruje Cię pięknymi zabytkami, spośród których najstarsze znajdziesz się na Wzgórzu Tumskim. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu wprawią Cię w doskonały nastrój! Ruszaj w drogę!

Kielce to miasto o urokliwym usytuowaniu w Górach Świętokrzyskich. Jest ono położone w środkowo-wschodniej części Polski i pełni rolę stolicy województwa świętokrzyskiego, stanowiąc jego główny ośrodek gospodarczy, kulturalny i edukacyjny. Wizytę w Kielcach warto rozpocząć od najsłynniejszej ulicy miasta – ulicy Sienkiewicza. To przy niej usytuowany jest ewangelicko-augsburski Kościół Świętej Trójcy, Teatr im. Stefana Żeromskiego, mieszczący się w dawnym hotelu „Polskim” oraz wiele zabytkowych kamienic z przełomu XIX i XX wieku. Ulica Sienkiewicza kusi również eleganckimi sklepami oraz niezliczoną ilością kawiarenek i restauracji. Podczas pobytu w mieście nie możesz pominąć największej kieleckiej atrakcji, jaką jest zabytkowy Pałac Biskupów Krakowskich. Tuż obok usytuowana jest monumentalna Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, we wnętrzach której mieści się wiele wspaniałych dzieł sztuki sakralnej. To jedynie kilka spośród wielu atrakcji Kielc, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku miasta. Kielce serdecznie zapraszają.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Płockiem a Kielcami.

Płock należy do jednego z najstarszych miast w Polsce. O jego 800-letniej historii przypominają liczne zabytki, na zwiedzanie których warto wybrać się zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego. Najcenniejsze spośród nich usytuowane są na Wzgórzu Tumskim, górującym nad urokliwym zakolem Wisły. Należą do nich: Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Zamek Książąt Mazowieckich, którego dwie wieże stanowią najlepiej rozpoznawalny symbol miasta. Podczas pobytu w Płocku warto zajrzeć również na Rynek Starego Miasta, który wytyczony został w czasie jego lokacji. To tutaj stoi wspaniały Ratusz, z wieży którego każdego dnia o godzinie 15 i 18 rozbrzmiewa płocki hejnał, a tuż po nim ma miejsce scena pasowania na rycerza Bolesława Krzywoustego. Kolejną atrakcją Starego Rynku jest Dom Darmstadt oraz piękne, zabytkowe kamieniczki. Nie sposób wymienić tu wszystkich płockich atrakcji i oddać słowami uroku miasta, więc nie zwlekaj i przybywaj! Płock serdecznie zaprasza!

Popularne połączenia z przesiadką Kielce → Płock
Popularne połączenia z przesiadką  Kielce → Płock

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×