Reklama

Autobus Sandomierz Kielce: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kielce ↔ Sandomierz
Przewoźnik PKS Ostrowiec
od 42,75* PLN
od 04h 55min
Przewoźnik FlixBus
od 43,99* PLN
od 05h 30min
Przewoźnik ExpressBus.info
od 61,00* PLN
od 04h 48min

Autobus Kielce Sandomierz Ceny

Autobus i autokar z Kielc do Sandomierza

Urokliwe miasta województwa świętokrzyskiego objedziesz dalekobieżnym autobusem Kielce-Sandomierz. Na początek włącz wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów, następnie zarezerwuj znalezione przez nią najkorzystniejsze połączenie autokarowe i rozkoszuj się podróżą.

Do głównego świętokrzyskiego ośrodka dojedziesz komfortowo dalekobieżnym autobusem Sandomierz-Kielce. Opuść długodystansowy autobus i krocz do Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach, który powstał w XVII wieku i gdzie znajduje się kieleckie Muzeum Narodowe. Następnie pospaceruj po przejeździe autokarowym po rezerwacie przyrody Kadzielnia, w którym dotrzesz do 140-metrowej Jaskini Szczelina. Na kieleckim Rynku obejrzysz XVII-wieczny Ratusz i posmakujesz lokalnych smakołyków. Nie powinna ujść Twojej uwadze bazylika w Kielcach, czyli katedra Wniebowzięcia NMP czy kościół św. Wojciecha - najstarsza kielecka świątynia. Nim przekroczysz próg kolejnego dalekobieżnego autobusu zahacz o pałacyk Zielińskiego w Kielcach, gdzie ulokowano Dom Środowisk Twórczych.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Sandomierzem i Kielcami

Do polskiego "Małego Rzymu" zabierze Cię bezpośredni autokar Kielce-Sandomierz. Zaraz po wyjściu z długodystansowego busu zmierzaj do zamku w Sandomierzu, który z ramienia Kazimierza Wielkiego powstał w XIV wieku. Rozprostuj nogi po podróży autobusem spacerując wąwozem Królowej Jadwigi. Na terenie miasta natkniesz się np. na gotycki Dom Długosza, renesansowy Ratusz czy XIV-wieczną katedrę w Sandomierzu, a mianowicie kościół Narodzenia NMP. Przed wejściem do powrotnego autokaru wejdź na sandomierską Bramę Opatowską, z której poobserwujesz panoramę miasta.

Autobus: Kielce → Sandomierz
25 maj 08:20
Kielce
25 maj 13:15
Sandomierz
z: PKS Ostrowiec
od 42,75* PLN
28 maj 02:40
Kielce
28 maj 08:10
Sandomierz
z: FlixBus
od 43,99* PLN
29 maj 09:00
Kielce
29 maj 14:03
Sandomierz
z: FlixBus
od 44,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kielce → Sandomierz
Popularne połączenia z przesiadką  Kielce → Sandomierz

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×