Reklama

Autobus Płock Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Płock
Przewoźnik FlixBus
od 35,99* PLN
od 04h 05min
Przewoźnik EkoBus
od 65,99* PLN
od 08h 00min
Przewoźnik SuperPKS
od 67,60* PLN
od 07h 10min

Autobus Gdańsk Płock Ceny

Autobus i autokar z Gdańska do Płocka

Jeśli chcesz odwiedzić ziemię mazowiecką i pomorską już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny Gdańsk-Płock. Oba miasta stanowią kwintesencję regionu północnego oraz centralnego. Pierwsze to jedno z najlepiej znanych i jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, drugie również z bogatą historią. Nawet nie wiesz, jak bardzo zdziwi Cię fakt, iż pokonanie odległości pomiędzy tymi uroczymi miastami możliwe jest w tak szybkim czasie i za tak niską cenę oraz w tak komfortowych warunkach. Kup przewodnik i ruszaj w drogę.

Gdańsk to miasto położone nad Morzem Bałtyckim w województwie pomorskim. Jest jednym z najciekawszych zespołów zabytkowych w naszym kraju. Któż nie słyszał o Dworze Artusa czy Fontannie Neptuna, wokół których roi się od turystów. Mamy jednak dla Ciebie niestandardową propozycję zwiedzania Gdańska. Po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego proponujemy zboczyć nieco z utartych szlaków turystycznych i w pierwszej kolejności udać się w miejsce, z którego rozpościera się wspaniała panorama miasta. To Góra Gradowa, której pokonanie zajmie Ci nieco czasu ale Twój wysiłek się opłaci. Dopiero po zejściu z Góry Gradowej udaj się do Głównego i Starego Miasta, które zastępują Starówkę i Rynek, czyli miejsca tradycyjnie występujące w innych miastach. Po drodze możesz podziwiać wspaniały budynek Wielkiej Zbrojowni. Główne Miasto to przede wszystkim sławna ulica Długa, wspomniany już wcześniej Dwór Artusa i Neptun. To jedynie kilka propozycji oferowanych przez Gdańsk.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Płockiem a Gdańskiem

Płock to miasto położone nad Wisłą w województwie mazowieckim. Płock był pierwszą stolicą Mazowsza. Z uwagi na swoje ciekawe usytuowanie na skarpie oraz na liczne zabytki, corocznie przyciąga on licznych turystów. Gdy dotrzesz do Płocka autobusem dalekobieżnym możesz pójść śladem Fryderyka Chopina, który jako 17-to latek w 1827 roku odwiedził to miasto. Płock to idealne miasto dla lubiących podążać własnymi ścieżkami. Miasto ma bowiem do zaoferowania mnóstwo atrakcji. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć spacer po Płocku od skarpy, na której jest położony, będziesz miał zobaczyć jego najcenniejsze zabytki tj. Kościół pod wezwaniem św. Dominika, Katedrę oraz fragment Zamku Książąt Mazowieckich. Gdy poczujesz się znużony wstąp na „szlak” płockich klubów i kafejek, gdzie nabierzesz sił do dalszej podróży.

Autobus: Gdańsk → Płock
09 kwi 05:10
Gdańsk
09 kwi 12:40
Płock
z: FlixBus
od 53,99* PLN
09 kwi 23:30
Gdańsk, Hala Olivia
10 kwi 03:55
Płock, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Dworcowa
z: FlixBus
od 35,99* PLN
09 kwi 23:50
Gdańsk, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. 3 Maja
10 kwi 03:55
Płock, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Dworcowa
z: FlixBus
od 35,99* PLN
10 kwi 05:10
Gdańsk
10 kwi 12:40
Płock
z: FlixBus
od 53,99* PLN
13 kwi 05:10
Gdańsk
13 kwi 12:40
Płock
z: FlixBus
od 53,99* PLN
13 kwi 23:50
Gdańsk, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. 3 Maja
14 kwi 03:55
Płock, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Dworcowa
z: FlixBus
od 35,99* PLN
Autobus: Płock → Gdańsk
10 kwi 10:40
Płock
10 kwi 18:40
Gdańsk
z: EkoBus
od 65,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Płock → Gdańsk
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Płock

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×