Reklama

Autobus Płock Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Płock
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Gdańsk ↔ Płock. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Gdańsk Płock Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Gdańska do Płocka

Jeśli chcesz odwiedzić ziemię mazowiecką i pomorską już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny Gdańsk-Płock. Oba miasta stanowią kwintesencję regionu północnego oraz centralnego. Pierwsze to jedno z najlepiej znanych i jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, drugie również z bogatą historią. Nawet nie wiesz, jak bardzo zdziwi Cię fakt, iż pokonanie odległości pomiędzy tymi uroczymi miastami możliwe jest w tak szybkim czasie i za tak niską cenę oraz w tak komfortowych warunkach. Kup przewodnik i ruszaj w drogę.

Gdańsk to miasto położone nad Morzem Bałtyckim w województwie pomorskim. Jest jednym z najciekawszych zespołów zabytkowych w naszym kraju. Któż nie słyszał o Dworze Artusa czy Fontannie Neptuna, wokół których roi się od turystów. Mamy jednak dla Ciebie niestandardową propozycję zwiedzania Gdańska. Po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego proponujemy zboczyć nieco z utartych szlaków turystycznych i w pierwszej kolejności udać się w miejsce, z którego rozpościera się wspaniała panorama miasta. To Góra Gradowa, której pokonanie zajmie Ci nieco czasu ale Twój wysiłek się opłaci. Dopiero po zejściu z Góry Gradowej udaj się do Głównego i Starego Miasta, które zastępują Starówkę i Rynek, czyli miejsca tradycyjnie występujące w innych miastach. Po drodze możesz podziwiać wspaniały budynek Wielkiej Zbrojowni. Główne Miasto to przede wszystkim sławna ulica Długa, wspomniany już wcześniej Dwór Artusa i Neptun. To jedynie kilka propozycji oferowanych przez Gdańsk.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Płockiem a Gdańskiem

Płock to miasto położone nad Wisłą w województwie mazowieckim. Płock był pierwszą stolicą Mazowsza. Z uwagi na swoje ciekawe usytuowanie na skarpie oraz na liczne zabytki, corocznie przyciąga on licznych turystów. Gdy dotrzesz do Płocka autobusem dalekobieżnym możesz pójść śladem Fryderyka Chopina, który jako 17-to latek w 1827 roku odwiedził to miasto. Płock to idealne miasto dla lubiących podążać własnymi ścieżkami. Miasto ma bowiem do zaoferowania mnóstwo atrakcji. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć spacer po Płocku od skarpy, na której jest położony, będziesz miał zobaczyć jego najcenniejsze zabytki tj. Kościół pod wezwaniem św. Dominika, Katedrę oraz fragment Zamku Książąt Mazowieckich. Gdy poczujesz się znużony wstąp na „szlak” płockich klubów i kafejek, gdzie nabierzesz sił do dalszej podróży.

Autobus: Gdańsk → Płock
15 sty 16:20
Gdańsk
15 sty 19:00
Płock przez Lubień Kujawski
z: BlaBlaCar
od 40,00* PLN
15 sty 16:20
Gdańsk
15 sty 19:00
Płock przez Lubień Kujawski
z: BlaBlaCar
od 40,00* PLN
15 sty 18:00
Gdańsk przez Łęgowo
15 sty 21:50
Płock przez Wola Łącka
z: BlaBlaCar
od 32,00* PLN
15 sty 18:00
Gdańsk przez Łęgowo
15 sty 21:50
Płock przez Wola Łącka
z: BlaBlaCar
od 32,00* PLN
16 sty 15:30
Gdańsk przez Sopot
16 sty 19:00
Płock przez Stróżewko
z: BlaBlaCar
od 8,75* PLN
Autobus: Płock → Gdańsk
16 sty 10:00
Płock
16 sty 13:20
Gdańsk przez Sopot
z: BlaBlaCar
od 8,75* PLN
16 sty 11:00
Płock
16 sty 14:00
Gdańsk przez Kowale
z: BlaBlaCar
od 43,00* PLN
17 sty 19:00
Płock
17 sty 22:20
Gdańsk
z: BlaBlaCar
od 35,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Gdańsk → Płock
Popularne połączenia z przesiadką Płock → Gdańsk
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Płock

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×