Reklama

Autobus Koszalin Katowice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Katowice ↔ Koszalin
Przewoźnik PKP Intercity
od 68,40* PLN
od 08h 26min
Przewoźnik FlixBus
od 99,98* PLN
od 14h 00min
Przewoźnik Lider
od 120,00* PLN
od 13h 38min

Autobus Katowice Koszalin Ceny

Autobus i autokar z Katowic do Koszalina

Jeśli pragniesz poznać różnorodność polskich miast to już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Katowice – Koszalin. Odwiedzisz miasta o różnych charakterach co sprawi, ze Twoja podróż nie będzie nudna. Katowice zaskoczą Cię ilością zieleni, a Koszalin zabytkami, będącymi świadkami jego długiej historii. Twoja podróż nie będzie należała do najkrótszych jednak przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu wprawią Cię w doskonały humor i skłonią do planowania następnych wycieczek.

Katowice to śląskie miasto kojarzone z górnictwem, kopalniami i zanieczyszczeniem powietrza. Dzisiaj to jednak już przeszłość, o czym możesz przekonać się osobiście, docierając do Katowic autobusem dalekobieżnym. Koniecznie wybierz się do centrum miasta, w miejsce, gdzie usytuowany jest słynny katowicki Spodek. Dzisiaj sąsiadują z nim nowoczesne obiekty, tworzące tzw. Strefę Kultury. Wszystkie one powstały na terenie dawnej kopalni węgla kamiennego KWK „Katowice”, zadziwiając koncepcją architektoniczną, która w sposób dokonały połączyła przeszłość z teraźniejszością. Jedną z atrakcji jest tutaj dawny szyb pokopalniany, który wyposażony został w przeszkloną windę, umożliwiającą odwiedzającym obejrzenie Katowic z pewnej wysokości. Widok Katowic z góry odsłoni przed Tobą kolejną niespodziankę, jaką kryje to miasto, a którą są duże obszary leśne, znajdujące się na jego terenie. Jednym z nich jest tzw. Las Murckowski, stanowiący pozostałość dawnej Puszczy Śląskiej. To tylko kilka z licznych atrakcji, które oferują Katowice. Przekonaj się, że to piękne i ciekawe miasto!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Koszalinem a Katowicami.

Koszalin to miasto usytuowane w odległości około 11 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Oprócz licznych atrakcji, jakie znajdziesz na terenie Koszalina, miasto stanowi doskonałą bazę wypadową na Pobrzeże Koszalińskie, region słynący przede wszystkim z walorów rekreacyjnych i turystycznych oraz takich miejscowości jak Mielno czy Darłowo. Gdy znajdziesz się w Koszalinie i opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego, którym dotarłeś do miasta koniecznie udaj się do jego centrum. Znajdziesz tu zabytki, świadczące o długiej historii Koszalina. Są to pozostałości średniowiecznych murów obronnych, które podlegają sukcesywnej renowacji, Domek Kata, Pałac Młynarza i młyn z XIX wieku, które obecnie są siedzibą Muzeum w Koszalinie oraz Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Ciekawym miejscem w Koszalinie jest skansen kultury jamneńskiej. To tutaj będziesz miał okazję poznać dawną kulturę pomorską oraz życie codzienne mieszkańców tego regionu. Koszalin oczekuje na Twoje przybycie!

Autobus: Katowice → Koszalin
05 cze 08:00
Katowice przez Gliwice
05 cze 17:00
Koszalin przez Sianożęty
z: BlaBlaCar
od 63,00* PLN
08 cze 05:09
Katowice, Dworzec główny
08 cze 13:35
Koszalin
z: PKP Intercity
od 68,40* PLN
09 cze 05:09
Katowice, Dworzec główny
09 cze 13:35
Koszalin
z: PKP Intercity
od 68,40* PLN
Autobus: Koszalin → Katowice
06 cze 17:00
Koszalin przez Unieście
07 cze 06:40
Katowice
z: Lider
od 120,00* PLN
06 cze 17:02
Koszalin przez Mielno, Przystanek autobusowy, ul. Lechitów
07 cze 06:40
Katowice
z: Lider
od 120,00* PLN
07 cze 06:12
Koszalin
07 cze 16:28
Katowice przez Sosnowiec, Dworzec kolejowy
z: PKP Intercity
od 69,30* PLN
07 cze 09:45
Koszalin, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
07 cze 23:45
Katowice, Dworzec PKS, Ul. Piotra Skargi
z: FlixBus
od 99,98* PLN
07 cze 14:29
Koszalin
07 cze 22:55
Katowice, Dworzec główny
z: PKP Intercity
od 68,40* PLN
09 cze 17:02
Koszalin przez Mielno, Przystanek autobusowy, ul. Lechitów
10 cze 06:40
Katowice
z: Lider
od 120,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Koszalin → Katowice
Popularne połączenia z przesiadką  Katowice → Koszalin

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×