Reklama

Autobus Koszalin Katowice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Katowice ↔ Koszalin
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Katowice ↔ Koszalin. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Katowice Koszalin Ceny

Autobus i autokar z Katowic do Koszalina

Jeśli pragniesz poznać różnorodność polskich miast to już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Katowice – Koszalin. Odwiedzisz miasta o różnych charakterach co sprawi, ze Twoja podróż nie będzie nudna. Katowice zaskoczą Cię ilością zieleni, a Koszalin zabytkami, będącymi świadkami jego długiej historii. Twoja podróż nie będzie należała do najkrótszych jednak przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu wprawią Cię w doskonały humor i skłonią do planowania następnych wycieczek.

Katowice to śląskie miasto kojarzone z górnictwem, kopalniami i zanieczyszczeniem powietrza. Dzisiaj to jednak już przeszłość, o czym możesz przekonać się osobiście, docierając do Katowic autobusem dalekobieżnym. Koniecznie wybierz się do centrum miasta, w miejsce, gdzie usytuowany jest słynny katowicki Spodek. Dzisiaj sąsiadują z nim nowoczesne obiekty, tworzące tzw. Strefę Kultury. Wszystkie one powstały na terenie dawnej kopalni węgla kamiennego KWK „Katowice”, zadziwiając koncepcją architektoniczną, która w sposób dokonały połączyła przeszłość z teraźniejszością. Jedną z atrakcji jest tutaj dawny szyb pokopalniany, który wyposażony został w przeszkloną windę, umożliwiającą odwiedzającym obejrzenie Katowic z pewnej wysokości. Widok Katowic z góry odsłoni przed Tobą kolejną niespodziankę, jaką kryje to miasto, a którą są duże obszary leśne, znajdujące się na jego terenie. Jednym z nich jest tzw. Las Murckowski, stanowiący pozostałość dawnej Puszczy Śląskiej. To tylko kilka z licznych atrakcji, które oferują Katowice. Przekonaj się, że to piękne i ciekawe miasto!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Koszalinem a Katowicami.

Koszalin to miasto usytuowane w odległości około 11 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Oprócz licznych atrakcji, jakie znajdziesz na terenie Koszalina, miasto stanowi doskonałą bazę wypadową na Pobrzeże Koszalińskie, region słynący przede wszystkim z walorów rekreacyjnych i turystycznych oraz takich miejscowości jak Mielno czy Darłowo. Gdy znajdziesz się w Koszalinie i opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego, którym dotarłeś do miasta koniecznie udaj się do jego centrum. Znajdziesz tu zabytki, świadczące o długiej historii Koszalina. Są to pozostałości średniowiecznych murów obronnych, które podlegają sukcesywnej renowacji, Domek Kata, Pałac Młynarza i młyn z XIX wieku, które obecnie są siedzibą Muzeum w Koszalinie oraz Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Ciekawym miejscem w Koszalinie jest skansen kultury jamneńskiej. To tutaj będziesz miał okazję poznać dawną kulturę pomorską oraz życie codzienne mieszkańców tego regionu. Koszalin oczekuje na Twoje przybycie!

Autobus: Katowice → Koszalin
05 gru 00:30
Katowice
05 gru 08:40
Koszalin przez Jarosławiec
z: BlaBlaCar
od 60,00* PLN
05 gru 00:30
Katowice
05 gru 08:40
Koszalin przez Jarosławiec
z: BlaBlaCar
od 60,00* PLN
Autobus: Koszalin → Katowice
Koszalin przez Kołobrzeg
Katowice przez Knurów
z: BlaBlaCar
od 100,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Katowice → Koszalin
Popularne połączenia z przesiadką Koszalin → Katowice
Popularne połączenia z przesiadką  Katowice → Koszalin

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×