Reklama

Autobus Rzeszów Janów Lubelski: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Janów Lubelski ↔ Rzeszów
Przewoźnik Softtravel
od 22,00* PLN
od 01h 38min
Przewoźnik FlixBus
od 39,99* PLN
od 00h 59min

Autobus i autokar z Janowa Lubelskiego do Rzeszowa

Jeśli pragniesz odbyć niezbyt daleką, aczkolwiek interesująca podróż, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie trać więc czasu i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Janów Lubelski – Rzeszów. Janów Lubelski to niezwykle malownicze miasto, położone w województwie lubelskim, które zachwyci Cię swoim położeniem i niepowtarzalną atmosferą. W Rzeszowie będziesz miał okazję poznać największe atrakcje miasta, a wśród nich Podziemną Trasę Turystyczną. Ta podróż przebiegnie bardzo szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu zachęca Cię do planowania kolejnych wycieczek!

Janów Lubelski to ponad 12-tysięczne miasto położone w południowo-wschodniej Polsce, nad rzeką Białką, w województwie lubelskim. Głównym atutem miasta jest jego usytuowanie na pograniczu Roztocza Zachodniego, Wyżyny Lubelskiej i Równiny Biłgorajskiej, w niedalekiej odległości od Lasów Janowskich, które stanowią cenioną atrakcję turystyczną regionu. Janów Lubelski jest miastem, którego historia sięga wieku XVII. Wówczas otrzymał on prawa miejskie i przywilej organizowania jarmarków i targów. Miasto stanowiło własność prywatną rodu Zamoyskich, który dbał o rozwój Janowa Lubelskiego. Jeden z ordynariuszy, Jan Zamoyski zezwolił na osiedlenie się w mieście Żydów, których obecność przyczyniła się do rozwoju handlu i rzemiosła. Podczas pobytu w Janowie Lubelskim wartymi obejrzenia są jego zabytki. Należy do nich m.in. Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej – Różańcowej, które słynie z cudownego obrazu Matki Bożej. Warto również na nieco dłużej zatrzymać się Rynku Starego Miasta, gdzie panuje wspaniała, niepowtarzalna atmosfera. Tak więc po przybyciu do Janowa Lubelskiego autobusem dalekobieżnym koniecznie udaj się na jego zwiedzanie. Będziesz oczarowany!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Rzeszowem a Janowem Lubelskim.

Rzeszów to prawie 190-tysięczne miasto położone w Polsce południowo-wschodniej, nad rzeką Wisłok. Jest największym miastem i stolicą województwa podkarpackiego, stanowiąc jego główny ośrodek gospodarczy, kulturalny i edukacyjny. Miasto jest również doskonałą bazą wypadową do wycieczek w urocze tereny Podkarpacia, do których zaliczyć należy m.in. Łańcut, czy Bieszczady. Zanim jednak wyruszysz w dalszą podróż, koniecznie zatrzymaj się na nieco dłużej w Rzeszowie, gdyż miasto słynie z licznych atrakcji turystycznych. Jedną z nich jest Podziemna Trasa Turystyczna, której długość wynosi 369 metrów. Obejmuje ona 40 piwnic, znajdujących się pod płytą rzeszowskiego Rynku oraz okalającymi go kamieniczkami. Po jej pokonaniu wartym zobaczenia jest XVI-wieczny Ratusz, który jest prawdziwą „perełką” miasta. Rzeszów to również m.in. Zamek, Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oraz Synagoga Staromiejska „Mała”. Tak więc nie zwlekaj i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na spacer po mieście. Będziesz oczarowany!

Autobus: Janów Lubelski → Rzeszów
Janów Lubelski, Dworzec PKS
Rzeszów przez Port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE)
z: FlixBus
od 49,99* PLN
Janów Lubelski
Rzeszów
z: Softtravel
od 22,00* PLN
Janów Lubelski
Rzeszów przez Trzebownisko
z: BlaBlaCar
od 16,00* PLN
Janów Lubelski, Dworzec PKS
Rzeszów przez Port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE)
z: FlixBus
od 39,99* PLN
Janów Lubelski
Rzeszów
z: Softtravel
od 22,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×